موتور حرکت انقلاب غیرت، ایده و انرژی جوانان است/نماز جمعه تریبون حکومت است و متعلق به هیچ جناح و گروهی نیست
موتور حرکت انقلاب غیرت، ایده و انرژی جوانان است/نماز جمعه تریبون حکومت است و متعلق به هیچ جناح و گروهی نیست

امام‌جمعه جدید لنگرود گفت: یکی از برنامه‌های دشمن بعد از دخالت‌های مستقیم و غیرمستقیم علیه ایران و استحاله انقلاب، حذف اندیشه و تفکرها است که بزرگانی صاحب‌نظری نظیر مطهری و بهشتی توسط دشمن ترور شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه امام‌جمعه لنگرود که در سالن اداره ارشاد لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: لنگرود مکان عالمان بزرگی همچون آیه الله شمس لنگرودی امام‌جمعه اسبق لنگرود است که مظهر زهد و تقوا و ساده زیستی بود.

 

وی گفت: یکی از برنامه‌های دشمن بعد از دخالت‌های مستقیم و غیرمستقیم علیه ایران و استحاله انقلاب، حذف اندیشه و تفکرها است که بزرگانی صاحب‌نظری نظیر مطهری و بهشتی توسط دشمن ترور شدند.

 

امام‌جمعه جدید لنگرود موتور حرکت انقلاب، غیرت، ایده و انرژی جوانان است، افزود: نماز جمعه تریبون هدایت است که با بذرپاشی‌های دشمن علیه انقلاب مقابله و مسائل روز روشنگری می‌شود.

 

سلیمانی بابیان اینکه نماز جمعه باعث استحکام انقلاب می‌شود، تصریح کرد: نماز جمعه تریبون حکومت است و متعلق به هیچ جناح و گروهی نیست.

 

وی با اشاره سیاست زدگی جامعه امروز، اظهار کرد: تریبون نماز جمعه با دو پدیده سیاست‌گریزی و سیاست زدگی مبارزه خواهد کرد البته به‌شرط آنکه این پدیده‌ها در ما نفوذ نکند.

 

امام‌جمعه لنگرود امام خمینی و آل محمد را مبنای حرکت در مسیر انقلاب دانست و گفت: باید در مسیر مبنای روشن حرکت کنیم و حق را در جناح‌ها و گروه‌های سیاسی نبینیم و با وحدت در مسیر انقلاب برای تعالی تلاش کنیم.

 

سلیمانی با تأکید بر اینکه استحاله نظام هدف دشمن است، افزود: در تهران هرروز به عشق حضور در کلاس درس امام خامنه‌ای چشم می‌گشودم ولی صلاح ندانستم پیشنهاد برای امام‌جمعه لنگرود را رد کنم.

انتهای پیام/