امیرعلی دیگر غذا نمی خورد/به خدا قسم فقط آرزوی شفای بیماران را دارم

محمد بیابانگردی پدر امیرعلی در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل با تأکید بر این مطلب که امیرعلی هم اکنون وضعیت بسیار بدی دارد گفت: سمت چپ پسرم فلج شده، آبسه ریه کرده، خونریزی معده نیز پیدا کرده است و دیگر غذا نیز نمی خورد. به گزارش لنگرنیوز ، امیرعلی کودکی از کودکان دیار گیل و دیلم […]

محمد بیابانگردی پدر امیرعلی در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل با تأکید بر این مطلب که امیرعلی هم اکنون وضعیت بسیار بدی دارد گفت: سمت چپ پسرم فلج شده، آبسه ریه کرده، خونریزی معده نیز پیدا کرده است و دیگر غذا نیز نمی خورد.

به گزارش لنگرنیوز ، امیرعلی کودکی از کودکان دیار گیل و دیلم همچنان با بیماری CGD دست و پنجه نرم می کند، به همین جهت آخرین وضعیت جسمی این کودک را از محمد بیابانگردی پدر امیرعلی جویا شدیم.

 

محمد بیابانگردی پدر امیرعلی در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل با تأکید بر این مطلب که امیرعلی هم اکنون وضعیت بسیار بدی دارد گفت: سمت چپ پسرم فلج شده، آبسه ریه کرده، خونریزی معده نیز پیدا کرده است و دیگر غذا نیز نمی خورد.

 

وی در پاسخ به این سئوال که شما چه درخواستی از مردم دارید ابراز کرد: به خداوند قسم به جز سلامتی مریض ها هیچ چیز دیگری نمی خواهم و در شب عاشورا از خداوند و سید و سالار شهیدان می خواهم تا به همه کسانی که در بهبودی پسرم من را یاری کرده و می کنند اجر و پاداش بدهد.

 

پدر امیرعلی تصریح کرد: در حال حاضر به علت مشکلات مالی و عدم توان تهیه داروهایی که علاوه بر کمیاب بودن، قیمت بالایی هم دارند، کودک خود را بعد از ماه‌ها بستری در مرکز طبی تهران به رشت بازگردانده ام و امیرعلی به دلیل شروع علائم دیگر بیماری در بدنش پس از بستری شدن در بیمارستان ۱۷ شهریور رشت، روز گذشته از آن ترخیص شد.

 

بیابانگردی افزود: درحال حاضر به ۸۰۰ هزار تومان برای خرید داروها و MRI امیرعلی نیاز داریم و هزینهٔ پیوند مغز استخوان هم از سوی بیمارستان شریعتی تهران ۹۰ میلیون تومان برآورد شده که تا کنون حدود ۲۳ میلیون تومان آن جمع شده است.

 

درسیاهکل : تعدادی از شهروندان سیاهکلی و گیلانی و هموطنان عزیز با برقراری تماس با پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل خواستار ارائه شماره حساب بانکی پدر امیر علی که به گفته پدرش، شغل خود را برای پیگیری درمان فرزندش از دست داده و گفته درحال حاضر هیچ پس‌اندازی ندارد، شدند.

 

ضمن تشکر از همکاری و حس نوع دوستی شهروندان گیلانی و سایر هموطنان جهت کمک به این کودک، شماره حساب محمد بیابان گردی پدر امیر علی به شرح ذیل اعلام می‌شود:

 

بانک ملی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۳۱۵۹۹۰۴۳۶

 

بانک تجارت به شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۳۱۲۰۱۶۰۶۰۲

 

گفتنی است، محمد هاشم غرقی رئیس سابق مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در سوم بهمن ماه سال گذشته با صدور نامه‌ای به شماره ۲۱۲۹۴۹ به معاون سابق توسعه مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حسب الامر دستور دستیار ارشد رئیس جمهوری در دولت دهم، خواستار معرفی و درمان رایگان بیمار در یکی از مراکز تخصصی تحت پوشش و تامین هزینه درمان و دارو از محل اعتبارات نهاد ریاست جمهوری شد.

 

برای رویت پرونده پزشکی، درخواست فکس یا ایمیل پرونده می‌توانید با شماره تلفن‌های ۰۱۳۱/۳۲۳۳۵۶۶ و ۰۹۱۱۶۰۰۰۲۰۹ و ۰۹۱۱۶۰۲۸۲۴۴تماس بگیرید.