جراید افتخار افرینی ها و فرهنگ ایثار و مقاومت آزادگان را در برابر ظلم و استکبار را به نسل جوان منتقل کنند

مهر داد لاهوتی گفت : هنرمندان ، نویسندگان و جراید افتخار افرینی ها و فرهنگ ایثار و مقاومت آزادگان را در برابر ظلم و استکبار را به نسل جوان منتقل کنند . به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد لاهوتی در همایش تجلیل از آزادگان استان گیلان که در چاف و چمخاله برگزار شد گفت : استان گیلان دارای بیش از […]

مهر داد لاهوتی گفت : هنرمندان ، نویسندگان و جراید افتخار افرینی ها و فرهنگ ایثار و مقاومت آزادگان را در برابر ظلم و استکبار را به نسل جوان منتقل کنند .

به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد لاهوتی در همایش تجلیل از آزادگان استان گیلان که در چاف و چمخاله برگزار شد گفت : استان گیلان دارای بیش از ۲۶۰۰ آزاده می باشد که سهم لنگرود ۱۴۶ آزاده سرافراز می باشد .

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه افزود :‌ هر انسان ازاده ای با شنیدن و مشاهده فجایع اخیر در غزه غمگین می شود و آزادگان این قضیه را به خوبی درک می کنند.

وی اظهار کرد : در حمله اخیر رژیم اشغالگر اسرائیل و مقاومت مردم غزه بار دیگر تبلیغی برای مقاومت و مردم فلسطین در دنیا بود که در برابر ظلم قد علم کرده و ایستادند.

لاهوتی گفت : در دنیای امروز که اساس بنیان خانواده دچار اسیب شده است بای دتلاش کنیم تا بنیان خانواده را محکم و استوار و بر عقیده های دینی و ایلامی پایدار نگه داریم .

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود : امار طلاق در سال ۱۳۸۵ بیش از ۹۰ هزار طلاق در کشور بود که متاسفانه این آمار در سال ۱۳۹۱ به بیش از ۱۰۰ هزار نفر رسیده است که این شایسته یک نظام اسلامی و انقلابی نیست .

مهر داد لاهوتی گفت : هنرمندان ، نویسندگان و جراید افتخار افرینی ها و فرهنگ ایثار و مقاومت آزادگان را در برابر ظلم و استکبار را به نسل جوان منتقل کنند .