جزئیات بازداشت پیرمردی که سر ۲ نفر را برید/قاتل با اره برقی جنایت را تکمیل کرد
جزئیات بازداشت پیرمردی که سر ۲ نفر را برید/قاتل با اره برقی جنایت را تکمیل کرد

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران جزئیات بازداشت پیرمرد هفتادو‌پنج ساله که سر فرزندخوانده و همسر فرزندخوانده‌اش را جدا کرده بود، تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، درباره شناسایی هویت سرهای کشف‌شده در خیابان شیخ بهایی و بازداشت قاتل آنها اظهار کرد: سرانجام پس از اقدامات قضایی، پلیسی و فنی پیرمردی که دو نفر را به قتل رسانده و سرهای آنها را در خیابان شیخ بهایی رها کرده بود شناسایی و بازداشت شد.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد: قاتل یک پیرمرد هفتاد و پنج ساله است که چون صاحب پسر نمی‌شده پسر باجناقش را از کودکی نزد خود بزرگ کرده و در خانه خود نگه داشته بود همچنین فرزندخوانده وی ازدواج کرده و همسر او نیز در خانه پیرمرد ساکن شده بود.

وی افزود: قاتل در اظهارات اولیه مدعی شده است که پس از مدتی با فرزندخوانده و همسر فرزندخوانده‌اش دچار اختلاف شده و در نهایت تصمیم به قتل آنها گرفته است، این قاتل در خانه خود سه اسلحه شکاری نگهداری می‌کرده و زمانی که با فرزندخوانده و همسر فرزندخوانده در منزل تنها بوده است با شلیک گلوله آنها را به قتل رسانده بود.

معاون دادستان تهران خاطرنشان کرد: قاتل پس از قتل مقتولان با گلوله، با استفاده از اره‌برقی سرها، دست‌ و پاها و نیم‌تنه مقتولان را جدا کرده و قطعات جداشده بدن آنها را در اقصی نقاط شهر تهران در سطلهای زباله رها کرده بود همچنین وی سرانجام سرها را در خیابان شیخ بهایی برده و در فضای خاکی به آتش کشیده بود.

شهریاری تصریح کرد: هم‌اکنون تحقیقات بیشتر از قاتل این پرونده ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، ساعت ۸:۲۰ صبح ۱۱ مردادماه جاری مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد خبر کشف دو سر بریده‌‌شده در خیابان شیخ بهایی را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.

دقایقی بعد از اعلام خبر، سجاد منافی‌آذر بازپرس امور جنایی تهران به‌‌همراه اکیپ تشخیص آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل کشف این دو سر حاضر شده مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

انتهای پیام/