مراسم یادواره ۱۴۲ شهید والامقام بخش “کومله” لنگرود برگزار می‌شود
مراسم یادواره ۱۴۲ شهید والامقام بخش “کومله” لنگرود برگزار می‌شود

فرمانده سپاه لنگرود از برگزاری یادواره سرداران، فرماندهان و ۱۴۲ شهید والامقام بخش کومله لنگرود در شانزدهم شهریور ماه آینده در صحن آستان سیدحسن کومله خبر داد.

سیدحبیب حسینی در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: یادواره سرداران، فرماندهان و ۱۴۲ شهید والامقام بخش کومله لنگرود شانزدهم شهریور ماه آینده در صحن آستان سیدحسن کومله برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰ ویژه برنامه فرهنگی، مذهبی،ورزشی از ۹ شهریورماه به مدت یک هفته در این بخش، گفت: برگزاری دومین دوره مسابقات اتومبیلرانی دو دیفرانسل (آفرود) یکی از ویژه برنامه های این یادواره است که با شرکت رانندگان مطرح کشور در ۳ شهریور در مجموعه گردشگری پارک آبی کومله برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود برگزاری زیارت پرفیض عاشورا و دعای عرفه در ۹ شهریور در گلزار شهدا کومله را یکی دیگر از برنامه های جانبی یادواره اعلام کرد و افزود: دومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ۱۰ شهریور از صحن آستان سیدحسن کومله از دیگر ویژه برنامه های این یادواره می باشد.

 

حسینی تصریح کرد: همایش ترویج سبک زندگی شهدا درفضای مجازی ۱۲ شهریور در سالن گردان حمزه سیدالشهدا اداره آموزش و پرورش کومله از دیگر برنامه ها است.

 

وی با بیان اینکه مسابقه دواستقامت جام شهدا چهارمین برنامه یادواره شهدای کومله است، بیان کرد: این مسابقه ۱۳ شهریور از کلیدبر به طرف آستان سیدحسن کومله و در رده های سنی مختلف برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه لنگرود با اشاره به برگزاری همایش ویژه بانوان با عنوان مادران آسمانی فرشتگان زمینی در ۱۳ شهریور در سالن اجتماعات گردان حمزه، گفت: مراسم شهدا در محلات نیز در ۱۴ شهریور در مسجد امام حسین(ع) کیاگهانبخش کومله برگزار می شود.

 

حسینی بیان کرد: مراسم ویژه یادواره ۱۴۲ شهید والامقام بخش کومله با حضور سخنران و مداح کشوری، ۱۶ شهریور ماه در سحن آستان سید حسن کومله برگزار می شود.

انتهای پیام/