تجلیل دانشگاه آزاد لنگرود از آزادگان + تصاویر

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد لنگرود اظهار کرد : آزادگان بهترین الگوی فرهنگی و اعتقادی هستند که باید همه ما ازآنان راه و رسم فداکاری و بویژه صبرو استقامت رایادبگیریم. به گزارش لنگرنیوز ، در اقدامی شایسته عصر امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود، بمناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی  مراسمی را جهت تجلیل ازفرزندان دانشجو […]

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد لنگرود اظهار کرد : آزادگان بهترین الگوی فرهنگی و اعتقادی هستند که باید همه ما ازآنان راه و رسم فداکاری و بویژه صبرو استقامت رایادبگیریم.

به گزارش لنگرنیوز ، در اقدامی شایسته عصر امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود، بمناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی  مراسمی را جهت تجلیل ازفرزندان دانشجو آزادگان برگزار کرد .

دکتر صائب در این مراسم که با حضور تعدادی از آزادگان و فرزندان دانشجو آزادگان حضورداشتند گفت : آزادگان انسان های وارسته و فداگاری هستند که بهترین دوران زندگی خود را برای اقتدار کشور و ملت در اسارت  بسر بردند.

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد لنگرود اظهار کرد : آزادگان بهترین الگوی فرهنگی و اعتقادی هستند که باید همه ما ازآنان راه و رسم فداکاری و بویژه صبرو استقامت رایادبگیریم.

درپایان به فرزندان آزادگان  هدایا همراه بالوح تقدیر اهداء گردید.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8)