منفعت دشمنان در ایجاد تفرقه است/قدرت ایران در جهان به دلیل وجود سایه حاکمیت ولایت مطلقه فقیه در جامعه است
منفعت دشمنان در ایجاد تفرقه است/قدرت ایران در جهان به دلیل وجود سایه حاکمیت ولایت مطلقه فقیه در جامعه است

نماینده ولی‌فقیه در بندرانزلی گفت: سود و منفعت و سلطه دشمنان در ایجاد تفرقه است و کشور اسلامی، علیرغم توطئه‌های بی‌شمار دشمنان توانسته در این دنیای پرآشوب حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین صبح امروز در مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم که با حضور فرماندهان و کارکنان فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی در مسجد حضرت ولیعصر (عج) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: عید غدیر یکی از بزرگ‌ترین اعیاد امت اسلامی که خداوند آن را موجب اکمال دین می‌نامد.

وی با اشاره به جایگاه غدیر در تکامل انسان‌ها، گفت: غدیر نه مختص به شیعه است و نه به اسلام، بلکه برای تمامی بشریت است، همان‌طور که نبوت پیامبر گرامی اسلام فقط مختص به مسلمانان نبوده و نیست.

امام‌جمعه انزلی افزود: هرکسی که طالب رشد، تعالی و کمال است، غدیر برای او یک برنامه تکامل دهنده است و شناختن فضیلت حقیقی غدیر به انسان برتری می‌دهد، لذا توجه به غدیر برای رسیدن به این نکته است که اگر انسان به دنبال تعالی در همه امور است، چراغ راهش غدیر و حرکت در مسیر اهل‌بیت (ع) است.

نماینده ولی‌فقیه در بندرانزلی تصریح کرد: با استقرار نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت نظام ولایی در کشور ما و در مقایسه با آنچه امروز در دنیا و سایر کشورهای اسلامی می‌گذرد، به‌خوبی می‌توان قداست و پاکی بیشتر را در جامعه اسلامی ایران مشاهده کرد.

 امام‌جمعه بندرانزلی بابیان اینکه غدیر منشأ وحدت و رُشد امت اسلامی است، گفت: اگر وحدت به دست آید، مسلمانان هم در امور مادی و معنوی رشد خواهند کرد.

وی تأکید کرد: سود و منفعت و سلطه دشمنان در ایجاد تفرقه است و ایران و دیگر کشورهای اسلامی، علیرغم توطئه‌های بی‌شمار دشمنان که هنوز هم با شدت ادامه دارد، توانسته در این دنیای پرآشوب و به‌خصوص این منطقه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد که این به دلیل وجود سایه حاکمیت ولایت مطلقه فقیه در جامعه اسلامی است.

 نماینده ولی‌فقیه در بندرانزلی افزود: یکی از نکات مهم امروز که هم در بین مردم و هم در بین مسئولین برای رسیدن به یک جامعه اسلامی مطلوب باید موردتوجه قرار گیرد اطاعت و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه است.

انتهای پیام/