گروه‌های جهادی برای کمک به سیل‌زدگان لنگرود “آتش به اختیار” شوند
گروه‌های جهادی برای کمک به سیل‌زدگان لنگرود “آتش به اختیار” شوند

امام‌جمعه لنگرود گفت: جوانان انقلابی همواره با حضور درصحنه‌ها، نامی جاودان برای خود به‌جا گذاشتند و امروز زمان حرکت آتش به اختیار جوانان برای کمک به مردم سیل‌زده لنگرود است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در حاشیه بازدید از روستاهای سیل‌زده دیوشل و تالش محله لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر، اظهار کرد: با توجه به وضعیت مشقت‌بار و خسارت‌های جدی که مردم واردشده لازم است لازم است گروه‌های جهادی وارد صحنه شوند.

 

وی با تقدیر از دستگاه‌های دولتی که از همان ساعات اولیه سیل وارد صحنه شدند، گفت: تعداد نیروهای دستگاه‌های دولتی در مقابل خسارت‌های بی‌شمار سیل و کمک به مردم اندک است و گروه‌ها جهادی می‌توانند در مسیر خدمت به مردم در کنار دستگاه‌های دولتی حرکتی جهادی داشته باشند.

 

امام‌جمعه لنگرود افزود: جوانان انقلابی همواره با حضور درصحنه‌ها، نامی جاودان برای خود به‌جا گذاشتند و امروز زمان حرکت آتش به اختیار جوانان برای کمک به مردم سیل‌زده لنگرود است.

 

سلیمانی تأکید کرد: با توجه به اینکه دستگاه‌های دولتی در حال تهیه گزارش و تلاش برای حل مشکل مردم هستند گروه‌های جهادی نیز کارهای جهادی را با هماهنگی انجام دهند.

انتهای پیام/