دولت نسبت به نقض برجام آمریکا رفتار متقابل نشان دهد/ قضاوت‌گر عملکرد خوب یا بد دولت در برجام افکار عمومی هستند
دولت نسبت به نقض برجام آمریکا رفتار متقابل نشان دهد/ قضاوت‌گر عملکرد خوب یا بد دولت در برجام افکار عمومی هستند

داداشی با اشاره به اینکه آمریکای زیاده‌خواه نقض برجام کرده است، گفت: از دولت انتظار داریم که نسبت به بدعهدی‌های آمریکا در صورت نقض برجام، رفتار متقابل نشان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا بابیان اینکه موفقیتی که دولت در برجام داشته به همه نظام تعلق دارد، اظهار کرد: دولت به‌نظام تعلق دارد و مجلس و سایر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی موظف به حمایت از دولت هستند.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ممکن است ما منتقد دولت باشیم؛ اما در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا هیچ‌گاه دولت خود را زیر پا قرار نمی‌دهیم، تصریح کرد: در مقابل دولت جمهوری اسلامی ایران هیچ امتیازی برای آمریکای زیاده‌خواه قائل نیستیم.

وی با بیان اینکه آمریکا همواره زیاده‌خواه بوده و نقض برجام از سوی آمریکایی‌ها بر اساس همین زیاده‌خواهی‌ها صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: از دولت انتظار داریم که نسبت به بدعهدی‌های آمریکا در صورت نقض برجام، رفتار متقابل نشان دهد.

داداشی با اذعان به اینکه احداث یک ساختمان یک یا دوطبقه، مستلزم تأمین مقدمات، سرمایه و زمان کافی است، بیان کرد: دولت اگر بخواهد پروژه‌های زیرساختی را با ورود سرمایه‌گذاران خارجی پیش ببرد زمان‌بر بوده و قرار نیست به‌محض ورود سرمایه‌گذار خارجی، کشور به بهشت برین تبدیل شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی افکار عمومی را قاضی منصف عملکرد جامعه و تصمیم‌گیری‌های مسئولین نظام دانست و افزود: افکار عمومی در آینده نسبت به عملکرد و نتایج خوب یا بد دولت در ماجرای برجام قضاوت خواهند کرد.