امام خامنه‌ای الگوی زنده‌ای از اسلام محمدی را به نمایش گذاشتند که ظلم را نمی‌پذیرد
امام خامنه‌ای الگوی زنده‌ای از اسلام محمدی را به نمایش گذاشتند که ظلم را نمی‌پذیرد

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و رهبران آن امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(دام‌ظله) الگوی زنده‌ای از اسلام ناب محمدی را به نمایش گذاشتند که ظلم و ستمگری را نمی‌پذیرد و ملت‌های انقلابی در این راه شهیدانی تقدیم نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین أکرم الکعبی عصر امروز در مراسم چهلمین روز شهادت مدافع حرم «مرتضی حسین پور» در گلزار شهدای  شلمان  گیلان اظهار کرد: شهدا مردان باایمان و مجاهدان بی‌نظیر راه حق و حقیقت هستند.

وی با اشاره به رشادت‌های شهدای مدافع حرم گفت: درزمانی که دشمنان در کمین بودند تا پیکر امت اسلام را پاره‌پاره کنند و موجودیت، مقدسات، ارزش‌ها و اصول آن را به نابودی بکشانند شهدا وارد عمل شدند و جلوی آنان ایستادگی کردند.

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء افزود: مراحل سخت و دشوار آزمایش الهی، در آبدیده شدن جوانان مسلمان در ارتش حق و تربیت آنان نقش مهمی ایفا کرد تا بتوانند مرزبانان مجاهدی باشند که شکوه اسلام را بازگردانده و روح امید را در کالبد آن دمیده و زمینه ظهور مولا و سرورمان امام زمان(عج) را فراهم آورند.

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید «مرتضی حسین پور» بیان کرد: این شهید سعادتمند عزیز، همانند همه برادران شهیدش از ایران، عراق و لبنان و همه آزادگان از هر جای عالم، از نخبگان برگزیده‌ای بود که خود را برای میادین فداکاری و صبر آماده ساخته بودند؛ میادینی که امام خمینی(ره) پایه‌هایش را بنا نهاد و طلیعه آن را فراهم کرد.

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و رهبران آن امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(دام‌ظله) الگوی زنده‌ای از اسلام ناب محمدی را به نمایش گذاشتند که ظلم و ستمگری را نمی‌پذیرد و ملت‌های انقلابی در این راه شهیدانی تقدیم نمودند و با این عمل، تمامی مرزها و رژیم‌های استعماری را که برای امت اسلام و جوامع آن، تفرقه و چنددستگی و جنگ و درگیری به ارمغان آورده، پشت سر گذاشتند.

وی با تأکید بر این واقعیت که تربیت جوانان مکتبی در وضعیت کنونی جهان اسلام به‌هیچ‌وجه کار آسانی نیست بیان کرد: امت اسلام با خطر فروپاشی از درون توسط ابزار و افرادی روبروست که به‌دروغ به اسلام منسوب شده‌اند.

الکعبی افزود: امروز گروهک‌ها، جماعت‌ها و سازمان‌های تکفیری پدید آمده‌اند که ترس و وحشت را در جوامع امن می‌گسترانند و با استفاده از امکانات اطلاعاتی، نظامی، تسلیحاتی، مالی و سیاسی-بین‌المللی، چهره‌ای سیاه و دروغین از اسلام ارائه می‌دهند که شاخصه بارز آن جنایت، قتل و ریختن خون بی‌گناهان است.

دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان ولی امر مسلمین جهان است و همه مسلمانان با استعانات از فرمایشات معظم له  حاضر می‌شوند و به اذن خداوند متعال پیروزی را به ارمغان می‌آورند.

به گزارش لنگرخبر، شهید مرتضی حسین پور (حسین قمی) ۱۶ مردادماه ۱۳۹۶ در حین عملیات مستشاری در خاک سوریه به مقام رفیع شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

انتهای پیام/