خط قرمز های خود برای تغییر مدیران را تشریح کرد

دکتر محمد علی نجفی افزود : ما نمی توانیم فرصت ها را در این استان از دست بدهیم و خط قرمز من از دست دادن سرمایه گذار و ایجاد موانع برای سرمایه گذاری است . به گزارش لنگرنیوز به نقل از ۸دی نیوز استاندار گیلان در نشست ستاد سرمایه گذاری استان با بیان اینکه امروز […]

دکتر محمد علی نجفی افزود : ما نمی توانیم فرصت ها را در این استان از دست بدهیم و خط قرمز من از دست دادن سرمایه گذار و ایجاد موانع برای سرمایه گذاری است .

به گزارش لنگرنیوز به نقل از ۸دی نیوز استاندار گیلان در نشست ستاد سرمایه گذاری استان با بیان اینکه امروز عرصه ی نبرد با دشمن از جبهه های جنگ به عرصه ی اقتصادی رسیده است گفت : امروز حضور در جبهه اقتصادی ، همچون حضور در جبهه های جنگ در دفاع مقدس است و باید از هرفرصتی برای حل مشکلات اقتصادی مردم استفاده کرد .

 

دکتر محمد علی نجفی افزود : ما نمی توانیم فرصت ها را در این استان از دست بدهیم و خط قرمز من از دست دادن سرمایه گذار و ایجاد موانع برای سرمایه گذاری است .

 

وی اظهار داشت : دولت تدبیر و امید امروز این امید را در جامعه ایجاد کرده است که مشکلات معیشتی مردم برطرف شود .

 

نماینده عالی دولت در گیلان تأکید کرد : دستگاه های اجرایی باید به دور از مسائل شخصی برای حل مشکلات و به ویژه جذب بیشتر سرمایه گذاران گام بردارند .

 

دکتر نجفی ادامه داد : نمایندگان دستگاه های اجرایی که در جلسات کارشناسی سرمایه گذاری شرکت می کنند باید تام الاختیار بوده و درصدد برطرف کردن موانع سرمایه گذاران حرکت کنند .

 

وی با بیان اینکه عزم جدی دولت تدبیر و امید این است که مشکلات پیش روی گیلان را حل کند ، گفت : همه مسئولان این استان در خدمت سرمایه گذاران بوده و از هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در گیلان استقبال می کنند .

 

استاندار گیلان در ادامه وجود منطقه آزاد بندر انزلی را یکی از موقعیت ها مهم برای جذب سرمایه گذاران در گیلان دانست و افزود : منطقه آزاد بندر انزلی یکی از ارکان مهم توسعه گیلان است که در کنار کمک اقتصاد کشور ، باید عامل مؤثری در توسعه اقتصادی این استان باشد .

 

دکتر نجفی از دعوت از سرمایه گذاران و مسئولان آستاراخان روسیه برای سفر به گیلان  و نیز ابراز تمایل آنها برای سرمایه گذاری در این استان خبرداد و خاطر نشان کرد : باید از ظرفیت های موجود در کشورهای همسایه و حاشیه خزر به ویژه روسیه برای افزایش مبادلات تجاری و روابط اقتصادی نهایت استفاده را نمود .

 

۱