فراهم‌کردن رضایت شهروندان لنگرودی مهم‌ترین اولویت‌ شهرداری و شورای شهر است
فراهم‌کردن رضایت شهروندان لنگرودی مهم‌ترین اولویت‌ شهرداری و شورای شهر است

شهردار لنگرودگفت: فراهم‌ کردن زمینه آسایش و رضایت شهروندان لنگرودی از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به وضعیت جوی هوا در ۴۸ ساعت آینده و احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلاب شدن مسیرها، اظهار کرد: در زمان باراندگی سرعت و قدرت مانور رانندگان در معابر عمومی کاهش پیدا می‌کند و همین عامل باعث می‌شود ترافیک در روزهای بارانی بیش از روزهای عادی باشد که از شهروندان درخواست می‌شود حتی‌المقدور از وسایل نقلیه شخصی در شرایط بحرانی استفاده نکنند.

وی گفت: کارکنان شهرداری لنگرود به لحاظ مهندسی و نیروی انسانی جهت رفع مشکل آب‌گرفتگی معابر از ۲۴ ساعت گذشته به‌صورت آماده‌باش قرار دارد تا در شرایط بحرانی غافلگیر نشود و بتوانند به‌موقع وارد عمل شوند.

شهردار لنگرود با اشاره به نقاط حساس آب‌گرفتگی در لنگرود، افزود: در هنگام بارش باران مشکلاتی در بعضی از نقاط شهر ایجاد می‌شود که توسط شهرداری شناسایی‌شده تا زمان آبگیری معابر نیروهای انسانی شهرداری برای رفع مشکل به‌موقع وارد عمل شوند.

رجایی از شهروندان لنگرودی درخواست کرد در هنگام آب‌گرفتگی با مأموران آتش‌نشانی و خدمات شهری همکاری لازم را داشته باشند تا کار خدمات‌رسانی به شهروندان با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

وی بابیان اینکه فراهم‌ کردن زمینه آسایش و رضایت شهروندان لنگرودی از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است، تصریح کرد: با توجه به وزش بادهای شدید در طی روزهای آتی، از هیئت‌های مذهبی که در سطح شهر اقدام به نصب داربست کرده‌اند تقاضا می‌شود نسبت به مقاوم‌سازی سازه‌های آهنی اقدام کنند تا موجب خسارت و آسیب به شهروندان و عزاداران حسینی نگردد.

انتهای پیام/