تعدادی از خودروهای حمل زباله در دوره گذشته به فروش رسید/حمل زباله های شهری با ۴ خودرو
تعدادی از خودروهای حمل زباله در دوره گذشته به فروش رسید/حمل زباله های شهری با ۴ خودرو

سخنگوی شورای شهر لنگرود گفت: تعدادی از خودروهای حمل زباله در دوره گذشته شهرداری و شورا به فروش رسیده است و اکنون شهرداری با ۴ خودرو زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کند.

بهمن کامکار در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: طی جلسه هفته گذشته کمیسیون عمران شورای شهر لنگرود، اعضای هیئت‌رئیسه کمیته عمران و شهرسازی که به‌عنوان مشاور محسوب می‌شوند انتخاب شد تا با ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده، شورا بتواند در تصمیم‌گیری‌ها از نظرات مردمی نیز بهره ببرد.

 

وی بابیان اینکه کمیته محیط‌زیست، کمیته نظارت بر پروژه‌های شهری و کمیته فناوری اطلاعات از دیگر کمیته‌هایی است که شهروندان صاحب‌نظر می‌توانند ارائه طریق دهند، گفت: پایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مدیریت کلی بر امور شهری، چشم‌انداز کوتاه‌مدت و بلندمدت در مسیر سیاست‌گذاری‌های درست از به اهداف شورای شهر در دوره پنجم است که از ظرفیت مردمی نیز در حوزه‌های مختلف استفاده شود.

 

سخنگوی شورای شهر لنگرود با اشاره به آغاز به کار رسمی شهردار جدید، گفت: نگاه شورا از آغاز کار به‌صورت ویژه به محلات بود که در قدم نخست محلاتی نظیر کاسه گرمحله، انزلی محله و خراط محله آسفالت شوند تا در ادامه و طبق برنامه‌های شورا و شهرداری اقدامات دیگر در این محلات صورت گیرد.

 

کامکار با اشاره به بارش شدید باران طبق پیش‌بینی هواشناسی، تصریح کرد: ستاد مدیریت بحران شهردارى فعال‌تر از گذشته خواهد شد و برای مناطق بحرانی شهر لنگرود مسئولی تعیین می‌شود تا در شرایط بحرانی کسی منتظر دستور نباشد و هر کس وظیفه خود را برای بازگشایی معابر، دفع آب‌های سطحی و … انجام دهد.

 

وی بابیان اینکه روزانه ۹۰ تن زباله در شهر تولید می‌شود، گفت: تعدادی از خودروهای حمل زباله در دوره گذشته شهرداری و شورا به فروش رسیده است و اکنون شهرداری با ۴ خودرو زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کند.

 

سخنگوی شورای شهر لنگرود بابیان اینکه شهرداری لنگرود حداقل امکانات برای جمع‌آوری زباله‌های شهری را ندارد، افزود: با توجه به حجم تولید زباله در شهر، از شهروندان درخواست می‌شود تا تفکیک زباله را جدی بگیرند و از مسئولین نیز تقاضا داریم برای تأمین خودرو حمل زباله به شورا و شهرداری کمک کنند.

 

انتهای پیام/