فراخوان شورای شهر لنگرود به متخصصین محیط زیست جهت ارائه پیشنهادات
فراخوان شورای شهر لنگرود به متخصصین محیط زیست جهت ارائه پیشنهادات

سخنگوی شورای شهر لنگرود گفت: کلیه متخصصین و کارشناسان محیط‌زیست که حداقل دارای مدرک کارشناسی در رسته‌ی محیط‌زیست هستند می‌توانند همه‌روزه با مراجعه به دفتر شورا جهت حضور در کمیته محیط‌زیست ثبت‌نام نمایند.

بهمن کامکار در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: شورای شهر لنگرود در نظر دارد به‌منظور ارتباط هر چه‌بهتر با متخصصین حوزه محیط‌زیست و افزایش توان علمی و اجرائی شورای شهر در این حوزه، اقدام به تشکیل کمیته محیط‌زیست نماید.

 

وی بابیان اینکه شورا قصد دارد از نظرات جمعی متخصصین این حوزه به نحو احسن برای شهر استفاده کند، گفت: طی جلسه هفته گذشته کمیسیون عمران شورای شهر لنگرود، اعضای کمیته عمران و شهرسازی که به‌عنوان مشاور محسوب می‌شوند انتخاب شدند تا با ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده، شورا بتواند در تصمیم‌گیری‌ها از نظرات مردمی نیز بهره ببرد.

 

سخنگوی شورای شهر لنگرود افزود: کلیه متخصصین و کارشناسان محیط‌زیست که حداقل دارای مدرک کارشناسی در رسته‌ی محیط‌زیست هستند می‌توانند همه‌روزه با مراجعه به دفتر شورا جهت حضور در کمیته محیط‌زیست ثبت‌نام نمایند تا در جلسه هم‌اندیشی ساعت١٧:٣٠ روز سه‌شنبه ١٨ مهرماه جاری در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر لنگرود شرکت‌کننده و با تشکیل کمیته محیط‌زیست در این راستا به شورای شهر ارائه طریق دهند.

 

کامکار تصریح کرد: پایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مدیریت کلی بر امور شهری، چشم‌انداز کوتاه‌مدت و بلندمدت در مسیر سیاست‌گذاری‌های درست، از اهداف شورای شهر در دوره پنجم است که از ظرفیت مردمی نیز در حوزه‌های مختلف استفاده شود.

 

انتهای پیام/