۲۵۰ فقره پرونده سیل‌زدگان تالش محله و دیوشل به بانک‌های عامل ارسال شد
۲۵۰ فقره پرونده سیل‌زدگان تالش محله و دیوشل به بانک‌های عامل ارسال شد

معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود گفت: ۲۵۰ فقره پرونده سیل‌زدگان تالش محله و دیوشل برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی‌شده‌اند که تاکنون به ۷۰ خسارت‌دیده تسهیلات پرداخت‌شده است.

فرامرز مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: در سیل ماه گذشته در دیوشل و تالش محله لنگرود ۹۰۰ واحد تجاری و مسکونی دچار خسارت شده بودند که تمهیدات لازم برای پرداخت کمک‌های بلاعوض و تسهیلات کم‌بهره بعد از تشکیل و تکمیل پرونده در حال انجام است.

 

وی بابیان اینکه ۲ میلیون به‌صورت بلاعوض و ۴ میلیون با سود ۴ درصد به خسارت دیدگان پرداخت می‌شود، گفت: ۲۵۰ فقره پرونده سیل‌زدگان تالش محله و دیوشل برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی‌شده‌اند که تاکنون به ۷۰ خسارت‌دیده تسهیلات پرداخت‌شده است.

 

معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنگرود بانک‌های سپه، تجارت، پست‌بانک، مسکن، رفاه، صادرات، کشاورزی و ملی را ازجمله بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اعلام کرد و افزود: پرونده ۱۰۰ خسارت‌دیده نیز نهایی و طی روزهای آینده به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

 

مصطفوی تصریح کرد: برخی از واحدهای تجاری که در این سیل دچار خسارت شده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به صندوق کارآفرینی امید مراجعه و بعد از تشکیل پرونده و کارشناسی، از تسهیلات کم‌بهره برای کسب‌وکار خود بهره ببرند.

 

انتهای پیام/