احداث منزل ننه مه لقا توسط بسیج مردمی آغاز شد+تصویر
احداث منزل ننه مه لقا توسط بسیج مردمی آغاز شد+تصویر

پس از دستور فرمانده سپاه قدس گیلان مبنی بر حل مشکلات ننه مه‌لقا در اطاقور، عصر روز دوشنبه کار ساخت مسکن توسط بسیج مردمی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، پس از دستور فرمانده سپاه قدس گیلان مبنی بر حل مشکلات ننه  مه‌لقا در اطاقور، عصر روز دوشنبه کار ساخت مسکن توسط بسیج مردمی آغاز شد.

سردار محمد عبدالله پور شامگاه شنبه از وضعیت زندگی و معیشتی ننه مه‌لقا مادر اطاقوری بازدید کرد و دستور داد تا در مدت یک هفته به وضعیت مسکن و مشکلات ننه مه‌لقا رسیدگی شود.

بسیج مردمی لنگرود نیز بعد از انجام اقدامات اولیه بعد از گذشت ۲۴ ساعت از دستور فرمانده سپاه کار احداث منزل ننه مه‌لقا را آغاز کردد.

ننه مه‌لقا نیز تا پایان ساخت این منزل توسط فرزندانش نگه‌داری و پرستاری می‌شود.

نخستین روز از شهریورماه گذشته بود که لنگرخبر، وضعیت ننه مه‌لقا را جهت رسیدگی مسئولین به وضعیت جسمی و غذایی وی در خروجی این پایگاه خبری قرار داد که علی‌رغم وعده گذشته مستولیان مبنی بر پیگیری و حل مشکلانت ننه مه‌لقا، اقدامی عملی نشد تا اینکه بسیج مردمی و سپاه وارد انجام کار اجرایی آن شدند.

بعد از انتشار خبر توسط این پایگاه اطلاع‌رسانی، تعدادی از مردم خیر دست‌به‌کار شدند تا در حد توان خود کمکی به مه‌لقا کنند که چند طبیب و پرستار نیز برای زخم عفونت کرده ننه مه‌لقا به عیادت رفته و آن را درمان کردند و مبلغ ۲ میلیون تومان نیز توسط خیرین جمع‌آوری شد که این مبلغ مربوط به ساخت منزل ننه مه‌لقا است.

طی هماهنگی‌های انجام‌شده کمیته امداد لنگرود، شهرداری و بخشداری اطاقور نیز به کمک بسیج مردمی و سپاه برای احداث منزل ننه مه‌لقا خواهند آمد.

خیرین می‌توانند برای کمک بیشتر و تسریع در ساخت منزل ننه مه‌لقا با شماره ۹۱۱۱۴۰۴۹۹۸ تماس بگیرند.

اقدامات عملی برای حل مشکلات ننه مه‌لقا نیز توسط پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر مخابره می‌شود.