آمریکایی‌ها رجزخوانی سپاه را جدی بگیرند/دولت برای همیشه از برجام درس عبرت بگیرد
آمریکایی‌ها رجزخوانی سپاه را جدی بگیرند/دولت برای همیشه از برجام درس عبرت بگیرد

رئیس اداره اوقاف لنگرود با اشاره به سخنرانی فرمانده سپاه پاسداران، تصریح کرد: آمریکایی‌ها رجزخوانی سپاه را جدی بگیرند که هرگونه تصمیم نسنجیده منجر ضرر به امریکا خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضان علی پاکیزه در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اهمیت قدرت نظامی سپاه در توسعه امنیت ملی، اظهار کرد: هرکسی که در ایران زندگی می‌کند برسرسفره آزادی نشسته و هر حرف سنجیده و نسنجیده‌ای را آزادانه میزند مرهون امنیتی هستند که نیروهای نظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد کرده است.

وی گفت: سپاه پاسداران در منطقه دارای اثرگذاری بالایی است که حتی توانسته به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا نفوذ کند که خود امریکا را مجبور به اقرار قدرت سپاه کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود افزود: از گذشته تاکنون، همواره در خلیج‌فارس تنش‌هایی بین نیروهای آمریکایی و سپاه پاسداران وجود داشت که سپاه همیشه موجب وحشت آنان بوده است تا حد و اندازه خود را بدانند.

پاکیزه بیان کرد: تاکتیک‌های نظامی سپاه پاسداران در بین نیروهای نظامی جهان منحصربه‌فرد است که در ۸ سال دفاع مقدس و در مقابله با امریکا و هم‌پیمانانش فراگرفته‌اند و امروز سپاه پیش‌قراول تاکتیک‌ها و فنون جنگی و جنگ شهری شده است که نمونه‌ای از این نمایش قدرت توسط مدافعان حرم به نمایش گذاشته‌شده است.

وی با اشاره به سخنرانی فرمانده سپاه پاسداران، تصریح کرد: آمریکایی‌ها رجزخوانی سپاه را جدی بگیرند که هرگونه تصمیم نسنجیده منجر ضرر به امریکا خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود بابیان اینکه شهدایی نظیر شهید تهرانی مقدم و شهید احمدی روشن برای تولید و پیشرفت موشک‌های نظامی و انرژی هسته‌ای از جان خود گذشتند، گفت: بی‌شک یکی از تأثیرگذارترین شخصیت‌هایی که موجب پیشرفت صنعت هسته‌ای در ایران شد شخص امام خامنه‌ای است اولاً ایشان فرمانده کل قوا هستند و ثانی باراهنمایی‌ها و امیدواری و پشتوانه و ایجاد خودباوری به دانشمندان جوان کشور روحیه مجاهدت را بارورتر کرد.

پاکیزه بابیان اینکه بحمدالله دولتمردان نیز امروز دلواپس برجام شده‌اند، افزود: بی‌شک اگر خللی در نقطه زنی مقر داعش در دیرالزور سوریه توسط سپاه به وجود می‌آمد دشمن این را به‌مثابه یک ضعف بزرگ علیه کشور تلقی و از آن بهره‌برداری می‌کرد که خدا را شکر نقطه زنی دقیق مقر داعش توسط سپاه دشمن را غافلگیر و مات و مبهوت کرد.

وی با اذعان به اینکه کره شمالی از هیچ لحاظ به انقلاب اسلامی ایران شباهت ندارد، تصریح کرد: کرده شمالی در مذاکره خود با امریکا متعهد به تعلیق فعالیت‌های هسته‌ای خود شد که بعد از انجام تعهداتش در کنار گذاشتن برنامه هسته‌ای خود با خلف وعده امریکا مواجه شد که کره شمالی نیز در اقدامی متقابل فعالیت‌های هسته‌ای خود را مجدد آغاز و اقدام به موشک و تولیدات هسته‌ای کرد.

رئیس اداره اوقاف لنگرود با اشاره به پیشنهاد مجدد امریکا به کره شمالی برای مذاکره، گفت: کره شمالی در رد پیشنهاد ترامپ در مذاکره مجدد هسته‌ای با امریکا مطمئناً از مذاکرات بی‌نتیجه ما در موضوع برجام درس عبرت گرفت و حاضر به مذاکره با امریکا نشد و از سوی دیگر باقدرت به فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای خود ادامه داد.

پاکیزه بابیان اینکه ما هم اعتقادداریم عرصه سیاست عرصه معجزه نیست و قدرت، یکی از محوری‌ترین عنصر تعیین‌کننده در سیاست است، افزود: هیچ‌کس در نظام ما خواهان شکست دولت در موضوع برجام نبوده و نیستند چراکه دولت برآمده از دل ملت است ولی حرف ما این بود دولت باید پایبندی خود در اصل حرکت بر اساس عزت و حکمت را مراعات می‌کرد و در قرارداد برجام خطرات احتمالی را سنجیده و به صحبت منتقدان نیز احترام می‌گذاشت.

وی بیان کرد: موضوع هسته‌ای بهانه است و امریکا به دنبال مسائل و مذاکرات فرا هسته‌ای است که اگر این را نیز به دست آورد به دنبال موضوع دیگری حرکت خواهد کرد.

رئیس اداره اوقاف لنگرود تصریح کرد: دولت دهم و یازدهم با منطق اعتدال و اخلاق بر روی کارآمد و حتی در برخی عرصه‌های بین‌المللی نیز سخت‌گیری نکرد ولی بااین‌حال باز نتوانست زبان تهدید امریکا را به زبان تکریم تبدیل کند و از روز اول مذاکره تا بعد از برجام، نه‌تنها زبان تهدید دشمن را به تکریم در مقابل مردم ایران تغییر نداد بلکه بر تهدیدات دشمن افزوده شد.

پاکیزه با تأکید بر حفظ روحیه انقلابی و همبستگی بین همه آحاد ملت، گفت: شهید حججی‌ها پاسدارانی هستند که از سردادن برای پایداری امنیت و انقلاب هراسی ندارند و همواره موجب رعب و وحشت نظام سلطه بودند که امیدواریم دولت برای همیشه از برجام درس عبرت بگیرد.

انتهای پیام/