خواص بی‌بصیرتی که برجام را بهانه‌ای برای پیشرفت می‌دانستند بیدار شوند
خواص بی‌بصیرتی که برجام را بهانه‌ای برای پیشرفت می‌دانستند بیدار شوند

امام‌جمعه لنگرود با تاکید بر اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه جنون سیاسی صهیونیست رئیس‌جمهور آمریکا را دیوانه می‌کند، گفت: خواص بی‌بصیرتی که برجام را سال‌ها بهانه‌ای برای پیشرفت و توسعه می‌دانستند باید بیدار شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی در لنگرود با اشاره به اراجیف و سخنان نسنجیده رئیس‌جمهور آمریکا اظهار کرد: ادعایی که در تلاش است تا ترامپ را یک دیوانه مطرح کند و همه را متقاعد کند که با دیوانه نباید ور‌افتادن یک اشتباه محاسباتی است و به‌یقین باید گفت که رئیس‌جمهور آمریکا شخص دیوانه‌ای نیست.

وی با اشاره به اینکه استراتژی عربده‌کشی ترامپ ایجاد رعب و وحشت در دل ملت‌ها است، افزود: یک آدم دیوانه اگرچند کار خوب به نفع خودش انجام دهد، یقیناً دو کار بد نیز به ضرر خود انجام خواهد داد که در این راستا دیوانگی ترامپ خلاف این موضوع هست و همیشه به نفع خود و کشورش تمام‌شده است.

امام‌جمعه لنگرود بابیان اینکه ترامپ دیوانه زده است و جنون سیاسی صهیونیست رئیس‌جمهور آمریکا را دیوانه می‌کند، گفت: استراتژی‌های صهیونیست‌ها در تلاش است تا با اقدامات نابخردانه و چپاول از کشورها توسط ترامپ منطقه را غارت کنند.

سلیمانی بابیان اینکه آمریکا تمایل دارد از توافق باکره جنوبی خارج شود، افزود: خارج شدن آمریکا از یونسکو و کار نژاد پرستانه علیه مسلمانان همگی بیانگر باج‌خواهی از ملت‌ها و نشاندن آن‌ها بر سر جای خود است.

وی با اشاره به تضعیف سپاه و حمله به برجام از سوی ترامپ گفت: همه‌ی این دسیسه‌های آمریکا برای این است که بتواند از برجام تبصره‌هایی بیرون بیاورد و ملت ایران را سرخورده کند.

امام‌جمعه لنگرود با تاکید بر اینکه ترامپ سعی دارد که خود را دیوانه جای بزند، خاطرنشان کرد: اقدامات خصمانه و فریبکارانه ترامپ برای ملت ایران جواب نمی‌دهد و مردم ایران با اتکای بر خدا و امام و ولی‌فقیه زمانشان راه خود را ادامه می‌دهد.

سلیمانی با تاکید بر اینکه خواص بی‌درد و بی‌بصیرت که برجام را سال‌ها بهانه‌ای برای پیشرفت و توسعه می‌دانستند باید بیدار شوند، تصریح کرد: حرف ولی‌فقیه زمان که سال‌ها پیش اعلام فرمودند که آمریکا بر عهدهای خود پایبند نیست و در طول مذاکرات اعلام داشتند آمریکا بدعهد هست را بر جان بخرند و برگشت‌پذیری سانتریفیوژها را آماده کنند چراکه آمریکا با هر اقدام ما متنبه خواهد شد.

انتهای پیام/