تجاوز ناپدری به اهورای ۲ ساله در رشت /مادر و ناپدری بازداشت شدند +عکس
تجاوز ناپدری به اهورای ۲ ساله در رشت /مادر و ناپدری بازداشت شدند +عکس

تکان دهنده، شنیع، بی رحمانه، فاجعه، اهریمنانه و…» کدام واژه می تواند جنایت سیاه رخ داده از سوی مرد جوانی که به پسر ۲/۵ ساله ی همسرش تجاوز کرد و سپس سرش را به دیوار کوبید و باعث مرگش شد را القا کند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، روز یکشنبه ۲۳ مهرماه حاضران در شعبه ۱۰۶ جزایی رشت با ارجاع پرونده ای تکان دهنده روبه رو شدند. شرح کوتاه ماجرا این بود:« ناپدری جوان به کودکی ۲/۵ ساله تجاوز کرده است»

بررسی ها نشان می دهد که بعد از انتقال کودک خردسال با خونریزی از ناحیه، دهان، بینی، مقعد و … به یکی از بیمارستان های رشت، موضوع به عنوان کودک آزاری به شعبه ۱۰۶ جزایی رشت ابلاغ می شود. کمی بعد خبر می رسد که کودک زجردیده توان مقاومت در برابر آسیب های جسمی وارده را نداشته و جانش را ازدست داده است.

بعد از احضار مادر کودک به دادگاه او اعلام می کند که از همسر دومش که باعث مرگ کودکش شده شکایتی ندارد! اما به دلیل مرگ کودک، قاضی، پدر اهورا و ناپدری اش را احضار کرد و سپس برای بررسی های بیشتر برای مادر و ناپدری حکم جلب به جرم قتل عمد و زندان صادر کرد.

به دلیل آن که موضوع پرونده از کودک آزاری به قتل تغییر کرد شعبه ۱۰۶ جزایی رشت ماجرا را به دادسرا ارجاع داد تا این ماجرای غم انگیز دریکی از شعبات این دادسرا بررسی و سپس موضوع به دادگاه کیفری استان ارجاع شود.

تماس برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات ماجرا از سوی اداره کل بهزیستی گیلان حاکی از عدم اطلاع این ارگان از وقوع چنین فاجعه ای در رشت بود؛ که یکی از دلایلش می تواند درگذشت اهورا باشد که ماجرا را به دادگاه کشاند.

همچنین تماس با منابع مطلع در دادگستری هم ضمن تایید کلیات قتل این کودک، تشریح جزئیات ماجرا را به فردا سه شنبه ۲۵ مهرماه موکول کردند.

براساس اطلاعات غیر رسمی رسیده مادر اهورا سال گذشته از همسرش جدا شد و با مرد دیگری که باعث قتل اهورا شد ازدواج کرد و زندگی آن ها زیر یک سقف دریکی از کوچه های خیابان لاکانی رشت آغاز شد. همچنین اخبار تایید نشده از درگیر بودن قاتل اهورا با مواد مخدر حکایت دارد. در روز حادثه که ۲۲ مهرماه اعلام شده، کودک با ناپدری در خانه تنها بود که از سوی او مورد اذیت و آزار قرار می گیرد. به گفته همسایگان این خانواده، آن ها بعد از شنیدن فریادهای اهورا به در خانه می روند و با زدن زنگ درصدد اطلاع از فریادهای دلخراش کودک برمی آیند اما پدرخوانده اهورا در را به روی کسی باز نمی کند. کمی بعد آن ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران با شکستن در وارد خانه شده و کودک غرق در خون به بیمارستان منتقل می شود.

پدر اهورا بر بالین پسر قربانی تجاوز

قطعا این موضوع طی ساعات آینده بازتاب گسترده ای در کشور پیدا می کند و بار دیگر امنیت روانی شهروندان ساکن در مناطق مختلف ایران را تحت تاثیر قرار می دهد و این سوال ایجاد می شود که کدام شهر و خانه برای کودکان ایران امن باقی مانده است؟

عکس مادر و پدرخوانده اهورا را در ادامه مشاهده می کنید