امام‌جمعه لنگرود گفت: تنها رمز موفقیت نیروی انتظامی، احترام توأم بااقتدار است که امام خامنه‌ای نیز به کارکنان ناجا و همه خدمت گذاران این مورد را تأکید کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی روز گذشته در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود، اظهار کرد: یکی از عرصه‌های عدالت اجتماعی ایجاد امنیت و آرامش است که در داخل کشور توسط کارکنان نیروی انتظامی انجام می‌شود.

وی گفت: کسی که برای تأمین امنیت مردم و نظام، قسم‌خورده که تلاش کند باید نگاه تقریبی داشته باشد که افکار مجموعه مردم را نسبت به اهداف ناجا و انقلاب نزدیک و تجمیع کند.

امام‌جمعه لنگرود بابیان اینکه برخی افکارشان افکار تخریبی است که هیچ‌گاه جواب نداده است، افزود: تنها رمز موفقیت نیروی انتظامی، احترام توأم بااقتدار است که امام خامنه‌ای نیز به کارکنان ناجا و همه خدمت گذاران این مورد را تأکید کرده‌اند.

سلیمانی خدمت به مردم را در قالب سه گروه عوامانه، عالمانه و عاشقانه دانست و تصریح کرد: خدمت کارکنان ناجا از نوع خدمت عاشقانه است که در این مسیر از همه هستی خود گذشته‌اند.

وی بابیان اینکه اولویت ناجا باید پناه دادن به دل‌های خائف و ترسان و مبارزه با زورگویان و مفسدین است، گفت: در امور فرهنگی ما نیز گله و چالش داریم که امیدواریم ناجا نیز در این امور با امام‌جمعه هماهنگی‌های لازم را داشته باشد.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم از زحمات پنج‌ساله سرهنگ پاسدار حسین نیک فرد قدردانی و سرهنگ مجید نیکویی به‌عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود معرفی شد.

انتهای پیام/