تا زمانی که مردم همراه پلیس باشند امنیت نیز پایدار خواهد بود
تا زمانی که مردم همراه پلیس باشند امنیت نیز پایدار خواهد بود

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: ناجا در هر شرایطی برای حفظ امنیت اجتماعی تلاش می کند و تا زمانی که مردم همراه نیروهای پلیس باشند امنیت نیز پایدار خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدرضا اسحاقی روز گذشته در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که به عنوان رویکرد ناجا محسوب می‌شود این است که ان شاالله پلیس بتواند در شان و تراز انقلاب اسلامی برای مردم خدمت کند.

وی گفت: مهم‌ترین افتخار ناجا، نوکری و خدمتگزاری به مردم انقلابی کشور است که در معارف اسلامی نیز به تکریم همنوع سفارش و تاکید شده است که ضمن طی شدن زمان، تلاش و کوشش در این مسیر نیز لازم و حیاتی است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه حفظ جان، مال و ناموس مردم سه وظیفه محوری پلیس است، افزود: ناجا به دنبال این است که هر روز به پایگاه اجتماعی خود برای گسترش سطح تعامل، مشارکت مردم و اعتماد در راستای تحقق به یک امنیت پایدار دست یابد.

اسحاقی بیان کرد: ناجا در هر شرایطی برای حفظ امنیت اجتماعی تلاش می کند و تا زمانی که مردم همراه نیروهای پلیس باشند امنیت نیز پایدار خواهد بود.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم از زحمات پنج‌ساله سرهنگ حسین نیک فرد قدردانی و سرهنگ مجید نیکویی به‌عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود معرفی شد.

انتهای پیام/