نماینده مردم لنگرود گفت: ایران از نعمت رهبری مقتدر و عالم بهره می‌برد که جهانیان از هوش و ذکاوت ایشان در هراس هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مهرداد لاهوتی روز گذشته در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود، اظهار کرد: بعد از انقلاب اسلامی و طی دهه گذشته، کشورهای زیادی با تأسی از انقلاب موجب ایجاد بیداری اسلامی شدند ولی عدم وجود رهبری عالم و مستقل موجب شد تغییرات اساسی در کشورهای منطقه شاهد نباشیم.

وی بابیان اینکه ایران از نعمت رهبری مقتدر و عالم بهره می‌برد که جهانیان از هوش و ذکاوت ایشان در هراس هستند، گفت: زمانی شاه ایران غلام حلقه‌به‌گوش امریکا و استکبار بود ولی امروز همان آمریکایی‌ها و مستکبری از سبزپوشان سپاه پاسداران و نیروهای امنیتی به رهبری امام خامنه‌ای وحشت دارند که عصبانیت خود را در قالب تهدید علیه مردم ایران نشان می‌دهند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: عصبانیت امثال ترامپ موجب شور و شعف بیشتری در بنده و مردم کشور شد که ایران توانسته در مسیر پیشرفت و اقتدار در جهان گام بردارد که دشمنان نمی‌توانند علیه ایران سلطه‌طلبی کنند.

لاهوتی تصریح کرد: ناجا نیز در درون کشور مأمور امنیت مردم و مبارزه با افرادی است که زمینه تهدید علیه مردم را ایجاد می‌کند هستند که در هر سوی خیابان و مرزها که نظاره کنیم شاه حضور بااقتدار پلیس هستیم.

وی بابیان اینکه مردم لنگرود به خوب بودن معروف هستند، گفت: وفاق و همدلی در لنگرود صرفاً در حد حرف نیست و درک متقابل برای انجام کارها در شهرستان بین مسئولین وجود دارد.

سید رضا جوادپور نیز بابیان اینکه قدرت حضور کارکنان ناجا فرصت انجام کار به بزهکاران و جنایتکاران را نمی‌دهد، اظهار کرد: ناجا در کف خیابان و در تمام عرصه‌های اجتماعی مشغول خدمت به مردم است.

وی تمام تلاش‌های مسئولین را برای خدمت به مردم اعلام کرد و گفت: هیچ سارق و بزهکاری نباید در جامعه امنیت داشته باشد و مردم نیز باید به پلیس اعتماد داشته باشند.

فرماندار لنگرود افزود: بازنشستگی قطع رابطه ظاهری افراد با دستگاه مربوطه است و همه افراد در هرزمانی برای حفظ نظام حرکت می‌کنند.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم از زحمات پنج‌ساله سرهنگ پاسدار حسین نیک فرد قدردانی و سرهنگ مجید نیکویی به‌عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود معرفی شد.

انتهای پیام/