آمار دروغ زیبنده این ملت نیست/ می‌گویند ۹۰۰ هزار شغل ایجاد کردیم، خب! بگویید کجاست؟/ اگر سپاه نبود اثری از اسلام باقی نمی ماند
آمار دروغ زیبنده این ملت نیست/ می‌گویند ۹۰۰ هزار شغل ایجاد کردیم، خب! بگویید کجاست؟/ اگر سپاه نبود اثری از اسلام باقی نمی ماند

امام جمعه موقت رشت گفت: دادن آمارهای غلط و دروغ زیبنده این ملت نیست، متاسفانه در همین استان شاهد آمارهای نادرست می باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت الاسلام و المسلمین شفیعی زاده در این آئین عبادی سیاسی نماز جمعه با دعوت همگان  به تقوای الهی اظهار کرد: یکی از موضوعات پیش روی کشور ما بحث جنگ نرم است که دشمن با تاثیرگذاری روی فکر و ذهن و اعتقادات جوانان ما خواهان آسیب زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با اشاره به مناسبات هفته پیش رو، به  روز ملی استاندار اشاره کرد و افزود: در کشور ما استاندارد جایگاه مطلوبی ندارد که شاهد ثمره‌ نامطلوبی در بی کیفیت مایحتاج عمومی مردم و اسباب دیگر زندگی آنان از جمله خودرو در کشور می باشیم.

وی با تاکید بر اینکه استاندارد جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است گفت: اگر ریاست استاندارد استان، کالایی را بی کیفیت یافت با قدرت هرچه تمام تر در مقابل سازنده آن بایستد و اجازه  تولید بیشتر را به سازنده آن ندهد.

خطیب جمعه رشت با اشاره به وجود  خودروهای  بی کیفیت در کشور افزود: تا کی باید منتظر بمانیم تا شاهد اتومبیلی با استانداردهای مطلوب در کشور باشیم.

وی با اشاره به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی در هفته پیش‌رو تصریح‌کرد: دادن آمارهای غلط و دروغ زیبنده این ملت نیست، متاسفانه در همین استان شاهد آمارهای نادرست  می باشیم.

امام جمعه موقت رشت با اذعان به اینکه برخی از مدیران با آمارهای نادرست کسوت مدیریتی را  به مدیر بعدی تحویل می دهند اظهار کرد: همین عامل است که  مدیر جدید روی این آمار غلط سرمایه گذاری کرده و مردم شاهد نتایج نامطلوب در جامعه  می باشند.

وی با اشاره به راه آهن رشت قزوین در دولت احمدی نژاد گفت: معاون وزیر راه وقت در بازدید از آن وعده ۶ ماهه جهت اتمام پروژه داده است، متاسفانه با گذشت این همه سال هنوز به اتمام نرسیده است که این  همان  دادن  آمار اشتباه به جامعه  می باشد.

خطیب جمعه رشت با تبیین اثر سوء آمارهای غلط در جامعه به آمار بیکاری چندی پیش  وزیر کشور اشاره کرد و افزود: آمار بیکاری در کشور ۶۰ درصد است.

وی گفت: دادن این آمار غلط است که مملکت را به هم می ریزد و مسئولان نمی توانند تصمیم درست اتخاذ کنند.

شفیع زاده با اشاره به سخنان رهبری معظم نظام مبنی بر اینکه دادن آمار غلط حرام است، بیان کرد: آمار غلط تصمیم گیری را برای مدیران سخت  کرده و جامعه را از بازدهی مطلوب دور نگاه می دارد.

امام جمعه موقت افزود: می خواهم  به مدیریت  جدید  بگویم شما را به خدا و هر  آئینی که می پرستید ،بیایید آمار دقیق به مردم بدهید.

خطیب جمعه رشت، گفت: می‌گویند ۹۰۰ هزار  شعل در سال ایجادکرده ایم  خب! بگویید کجاست؟ این آمار یعنی در هر استان ۳۰ هزار شغل درست شده است در صورتی که می‌دانید شغل پایدار زیرساخت و زیربنا می‌خواهد.

شفیعی زاده با اشاره به اینکه اگر در هر شهرستان کارخانه‌ای را بسازند، آن کارخانه می‌تواند صد شغل پایدار برای جوانان آن شهرستان  ایجاد کند تصریح کرد: از مدیریت جدید در استان می خواهیم، خود و زیر مجموعه اش در دادن آمار درست پیشتاز باشند.

وی با بیان اینکه با دادن آمار درست  حرمت مردم و نظام  را نگاه داریم خاطرنشان کرد:  آمار غلط موجبات بی اعتمادی در نظام را ایجاد می نمایند.

امام جمعه موقت رشت خطاب به مسئولین گفت: نباید مردم احساس کنند که به آنها دروغ گفته می شود هر آنچه که اتفاق می افتد را به مردم گزارش دهید تا ذهنیتی دیگر در اذهان آنان ایجاد نشود.

خطیب جمعه رشت با اشاره به سخنان رهبری معظم نظام در جمع نخبگان علت عصبانیت آمریکا از ایران را پرهیز از غفلت در مقابل دشمنی، مکر و حیله آمریکا دانست و اظهار داشت: مردم با دفاع و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصبانیت خود را از آمریکا بیان داشته اند زیرا نقش سپاه در پایداری و استمرار نظام و جبهه مقاومت یک نقش مثال زدنی است و این دلیل عصبانیت آمریکاست.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مانع منافع خویش احساس می‌کنند خاطرنشان کرد هرجا حرکت قلدرمآبانه آنها احساس شود سپاه آنجاست  و سد محکمی در مقابل آنها خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه منصفین سپاه را مایه عزت و شرف منطقه خطاب می کنند، بیان کرد: برنامه سپاه در راستای مبارزه با استکبار جهانی بوده و از ملت‌های مظلوم که مورد غضب استکبار جهانی قرار گرفته بودند، حمایت کرده است.

شفیع زاده با اشاره به سخن رهبر کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور نبود، تصریح کرد: مایه خرسندی است که امروز مردم نیز به این سخن امام پی برده و معتقدند اگر سپاه نبود اثری از  اسلام نیز در منطقه باقی نمی ماند.

امام جمعه موقت رشت با تاکید بر اینکه دیوانه خواندن ترامپ بی معنی است گفت: این سیستم آمریکاست که برای دنیا تصمیم میگیرد و یک نفر را وارد نقشه خود می کنند، مگر می شود کشوری که ادعای کدخدایی در دنیا داشته و قدرتمندترین قدرت نظامی را از آن خود کرده است یک دیوانه را روی کار بیاورند؟

وی با بیان اینکه عصبانیت ایران از آمریکا یعنی استکبار جهانی است نه صرفا ترامپ خاطرنشان کرد: خیال می‌کردند با طرح هایی چون خاورمیانه بزرگ، برجام و دیگر طرح های خود کاری کنند که مردم شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نمایند.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه نتیجه اربده کشی بوش پدر و پسر دادن افغانستان و عراق به ایران بوده است تصریح کرد: اوباما آمد سوریه و یمن را تحویل ایران داد و به قول تحلیلگر عرب زبان شبکه الجزیره، پایان دوره ترامپ مصادف خواهد شد با  تحویل عربستان و بحرین به ایران اسلامی.

انتهای پیام/