سعید جلیلی خطاب به یکتایی: ۴۸ ساعت است که با شما زندگی می‌کنم
سعید جلیلی خطاب به یکتایی: ۴۸ ساعت است که با شما زندگی می‌کنم

اسماعیل یکتایی با سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، اسماعیل یکتایی با سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

وی از آزادگان جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس و اهل شهرستان لنگرود است که خاطراتش در کتاب «رقص روی یک‌پا» توسط انتشارات سوره مهر منتشرشده است.

یکتایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: چندی پیش از دفتر دکتر جلیلی با بنده تماس گرفتند و گفتند که دکتر می‌خواهد شمارا ببیند که ساعاتی بعد دکتر جلیلی تماس گرفتند که زمانی را برای ملاقات حضوری هماهنگ کردیم.

وی گفت: دکتر جلیلی کتاب «رقص روی یک‌پا» را مطالعه و خطاب به بنده گفت ۴۸ ساعت است که با شما زندگی می‌کنم و کتاب خاطرات حوزه دفاع مقدس را بسیار مطالعه می‌کنم اما کمتر کتابی بود که دارای نوستالژی قوی آن‌هم از شمال کشور مرا تحت تأثیر خود قرار دهد که این کتاب برایم این‌گونه بود.

جانباز دفاع مقدس افزود: دکتر جلیلی درباره این کتاب نظرات خود را اعلام کرد و وعده داد تا این کتاب را به امام خامنه‌ای نیز تقدیم کند که خوشحالم اثری از بنده چاپ شد که می‌تواند اثرگذار باشد.

یکتایی بابیان اینکه در دیدار با دکتر جلیلی به تمرکز مسئولین بر روی شهدا یا جانبازان و آزادگان در تهران یا چند استان بزرگ متمرکزشده‌اند، افزود: همه شهدا و جانبازان بر روی همه ما حق‌دارند ولی در شهرستان‌ها نیز رزمندگان و شهدایی هستند که حرف‌ها و نکته‌های زیادی برای گفتن دارند که فرصتی برای بیان مطالب آنان در دوران جنگ و جهاد و انقلاب نیست.

به گزارش لنگرخبر، دکتر جلیلی وعده داد تا از ظرفیت اسماعیل یکتایی و دیگر رزمندگان شهرستانی در برنامه‌های استانی جهت معرفی منویات و اهداف انقلاب استفاده کند.