دبیر نخستین جشنواره سراسری داستان کوتاه لنگرود گفت: نخستین جشنواره شعر و داستان کوتاه در لنگرود با موضوع آزاد با موضوع آزاد به همت انتشارات آوای غزل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود در این شهرستان برگزار می‌شود.

محمد امین در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: نخستین جشنواره شعر و داستان کوتاه در لنگرود با موضوع آزاد به همت انتشارات آوای غزل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقمندان می‌بایست دو اثر منتشرنشده خود را که کمتر از هزار کلمه و بیشتر از ۴ هزار کلمه نباشد و در جشنواره دیگری شرکت نداده باشند به صورت متن (فایل word) به نشانی الکترونیکی nasher.avayeghazal@gmail.com ارسال کنند.

دبیر نخستین جشنواره سراسری داستان کوتاه لنگرود بابیان اینکه زمان ارسال آثار تا ۱۸ آبان ماه جاری می‌باشد، افزود: شرکت در این جشنواره محدودیت سنی ندارد و شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در لنگرود، خیابان شهید بهشتی، دباغ محله، کد پستی ۴۴٧١۶٣٣۵٨٣  ارسال کنند.

امین با اشاره به عدم تمدید برای ارسال آثار علاقه‌مندان، تصریح کرد: به پنج نفر برگزیده اول تا پنجم این جشنواره ادبی در مراسم اختتامیه (۲۵ آذر) تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

وی بیان کرد: هیئت اجرایی در پایان روزدریافت آثار، آثار دریافتی را بدون داشتن نام و نام خانوادگی و هرگونه نشان از نویسنده، به‌صورت مساوی بین داوران تقسیم می‌کند تا بدون هیچ خللی اختتامیه‌ای باشکوه برگزار کنیم.

انتهای پیام/