خبر: 89001 / تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۰۰:۰۸
با حکم نوبخت؛

یک جوان لنگرودی رئیس سازمان نقشه برداری کشور شد

محمدباقر نوبخت با صدور حکمی، مسعود شفیعی را به عنوان رییس سازمان نقشه برداری کشور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمد باقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، با صدور حکمی، مسعود شفیعی را به عنوان رییس سازمان نقشه برداری کشور منصوب کرد.

در این حکم آمده است:‌ در راستای تحول بنیادین در راهبری توسعه، طراحی زیرساخت ها و رصد توسعه پایدار و متوازن کشور با برخورداری از همکاری واحدهای مرتبط و بهره گیری از کارشناسان و صاحبنظران برجسته، نسبت به توسعه کیفی فعالیت‌های نقشه برداری و اطلاعات مکانی در چارچوب ماموریت ها و وظایف آن سازمان اقدام لازم صورت گیرد.

مسعود شفیعی چافی، متولد سال ۱۳۵۸ در لنگرود است. وی دارای مدرک دکتری روابط بین‌الملل و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل و کارشناسی مهندسی کشاورزی (آب) است. شفیعی از آبان سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۸۸ مدیرمسئول پایگاه خبری ـ تحلیلی آفتاب ‌نیوز بوده است. وی از اوایل دهه ۱۳۸۰ به ‌عضویت حزب اعتدال و توسعه درآمد و در حال حاضر رئیس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه کشور است که پیش از این به عنوان قائم مقام سازمان نقشه برداری مشغول به فعالیت بود.

سازمان نقشه برداری کشور، به عنوان عالی ترین نهاد حاکمیتی کشور در امور اطلاعات مکانی شناخته می شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

دلسوز
تیر ۱, ۱۳۹۷ در ۱۵:۵۳

پس چرا ذکر نکردید که ایشون خواهر زاده اقای نوبخت هستند. همچین نوشتید “محمد باقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، با صدور حکمی، مسعود شفیعی را به عنوان رییس سازمان نقشه برداری کشور منصوب کرد” که انگار هیچ نسبت فامیلی ندارند.
جالبه که اصلا هیچ تخصصی در حوزه نقشه برداری هم نداره.
خدا ما رو از دست این لاشخورها که مثل زالو به جون مردم افتادند نجات بده.
اگر رسانه ازاد هستید منتشر کنید. اگر هم نیستید که خاک بر سرتون

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir