سرپرست هیئت والیبال لنگرود گفت: این مجموعه متشکل از اقشار و طیف های مختلف در شهرستان است که در این چند ساله بدون هیچ گونه چشم داشت مالی یا برداشت سیاسی، صرفا به دنبال ارتقا سطح سلامت جامعه از طریق تبلیغ و توسعه ورزش والیبال اقدامات زیربنایی انجام داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرامرز حسن دوست در دیدار اعضای هیئت والیبال لنگرود با امام‌جمعه لنگرود، اظهار کرد: مجموعه والیبالی‌های لنگرود در یک بازه زمانی ۱۰ ساله با تکیه‌بر توانایی‌ها و استعدادهای موجود در شهرستان با رویکرد اخلاق‌مداری، همدلی و کار جهادی در راستای اعتلای سطح فنی و فرهنگی ورزش و والیبال در لنگرود گام‌های مؤثر و ساختارمدار برداشته است.

وی گفت: این مجموعه متشکل از اقشار و طیف های مختلف در شهرستان است که در این چند ساله بدون هیچ گونه چشم داشت مالی یا برداشت سیاسی، صرفا به دنبال ارتقا سطح سلامت جامعه از طریق تبلیغ و توسعه ورزش والیبال اقدامات زیربنایی انجام داده است.

سرپرست هیئت والیبال لنگرود برگزاری مسابقات متنوع والیبال در رده‌های سنی مختلف و در مناسبت‌های مختلف، برگزاری کلاس‌های آموزش والیبال، برگزاری جشنواره بازی‌های بومی محلی، برگزاری کاپ‌های آزاد برگزاری لیگ والیبال شهرستان و … ازجمله برنامه های برگزارشده توسط مجموعه والیبالی‌ها در شهرستان است که در سایه حمایت شخصیت‌های ارزشی و نهادهای اداری ذی‌ربط میسر شده است.

سرپرست هیئت والیبال لنگرود افزود: ایجاد زمین والیبال ساحلی و برگزاری مسابقات کشوری، برگزاری لیگ تابستانه در رده‌های سنی دریکی از محلات و شرکت تیم والیبال لنگرود در مسابقات لیگ استان گیلان ازجمله برنامه‌های آتی هیئت والیبال لنگرود است.

وی با اشاره به لزوم احیای زمین‌های ورزشی در محلات، تصریح کرد: در نظر داریم با همکاری اداره ورزش و جوانان و باشگاه‌های ورزشی شهرستان، از طریق تزریق امکانات و بودجه زمینه نشاط و شادابی در زمین‌های ورزشی محلات شهر را فراهم آورده تا جوانان نیز اوقات فراغت پربار و سالم را داشته باشند.

حسن دوست گفت: همکاری با ستاد اقامه نماز جمعه و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی آدینه در دهه فجر یقیناً از افتخارات مجموعه والیبالی‌ها خواهد بود که در این زمینه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش لنگرخبر، مجید صبوحی دبیر جشنواره فرهنگی ورزشی آدینه در این جلسه با تقدیر و تشکر از امام جمعه لنگرود به دلیل حضور در جمع اعضای هیئت والیبال لنگرود، گزارشی درباره وضعیت این رشته ورزشی در شهرستان و نحوه برگزاری و برنامه ریزی صورت گرفته درخصوص جشنواره فرهنگی ورزشی آدینه ارائه نمود.

انتهای پیام/