مدیر عامل موسسه خیریه الزهرا (س) لنگرود گفت: این موسسه در سال ۱۳۷۸ افتتاح شد و تاکنون ۱۱۸ خانوار شامل ۳۶۵ نفر را تحت پوشش قرارگرفته است.

احمد بندری در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به فعالیت‌های موسسه الزهرا برای ایتام و نیازمندان، اظهار کرد: موسسه خیریه الزهرا (س) در سال ۱۳۷۸ افتتاح شد و تاکنون ۱۱۸ خانوار شامل ۳۶۵ نفر را تحت پوشش قرارگرفته است.

وی بابیان اینکه این موسسه از طریق کمک‌های نقدی، واریز به‌حساب و قلک‌هایی که در بین مردم توزیع‌شده کسب درآمد می‌کند، گفت: افراد معتمد این موسسه خیریه خانواده‌های ایتام و نیازمندان را شناسایی و طی مدت ۱۵ روز کاری اقدامات تحقیقاتی و تکمیل مدارک جهت تحت پوشش گرفتن افراد انجام می‌شود.

مدیر عامل موسسه خیریه الزهرا (س) لنگرود افزود: تاکنون ۲۳ واحد مسکونی برای افراد نیازمند و ایتام ساخته‌شده است که تمام هزینه‌های ساخت این واحدها توسط خیرین این موسسه پرداخت‌شده است.

بندری با اشاره به کمک‌های فصلی نقدی و غیر نقدی به افراد تحت پوشش، بیان کرد: پرداخت مستمری ماهیانه و توزیع سبد کالا شامل ماکارونی، سویا، گوشت، مرغ، حبوبات و … در هر فصل و چهار بار در سال انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه تهیه پوشاک فصلی، تهیه لوازم‌التحریر دانش آموزان و لوازم موردنیاز افراد تحت پوشش در طول سال از دیگر اقدامات این موسسه است، گفت: تاکنون به ۳۵ نوعروس کمک‌هزینه نقدی به ارزش ۴ میلیون ریال پرداخت‌شده است.

مدیر عامل موسسه خیریه الزهرا (س) لنگرود بیان کرد: خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۲۷۳۶۲ در بانک پارسیان به‌حساب موسسه خیریه الزهرا (س) لنگرود واریز کنند.

انتهای پیام/