امام‌جمعه لنگرود صبح امروز با حضور از گیلانغرب از موکب لنگرود و مناطق زلزله‌زده گیلانغرب بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی لنگرخبر به کرمانشاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی امام‌جمعه لنگرود صبح امروز با حضور در گیلانغرب از موکب لنگرود و مناطق زلزله‌زده گیلانغرب بازدید کرد.

دیدار با امام‌جمعه گیلانغرب، دیدار با فرنگیس حیدرپور از شیر زنان دوران جنگ تحمیلی در روستای اوازین گورسفید از توابع گیلانغرب و پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی به زلزله‌زدگان از دیگر برنامه‌های وی بود.

امام‌جمعه لنگرود طی پیامی از مردم درخواست کرد تا با کمک‌های نقدی و غیر نقدی شامل برنج و حبوبات به عتبات و عالیات شهرستان‌ها، به مردم زلزله‌زده کرمانشاه کمک کنند.

سلیمانی با تشکر از حضور به‌موقع مردم در پای صحنه‌ها گفت: طبق پیش‌بینی هواشناسی شاهد بارش باران در کرمانشاه هستیم و مردم زلزله‌زده در چادر یا کپر زندگی می‌کنند که با کوچک‌ترین باد از بین می‌رود و لازم است مردم در قالب گروه‌های جهادی برای آواربرداری و ساخت مسکن برای زلزله‌زدگان مثل همیشه درصحنه باشند.

به گزارش لنگرخبر، ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان لنگرود نیز با برپایی موکب در گیلانغرب اقدام به طبخ و توزیع غذای گرم در بین زلزله‌زدگان می‌کند که میزان توزیع غذا در هرروز به ۱۵۰۰ سرو غذا می‌رسد.