امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه برجام سازی برای مقاومت فایده‌ای ندارد گفت: رشادت‌های سردار سلیمانی بر کسی پوشیده نیست به‌طوری که حتی خیلی از لیبرال‌ها نیز سردار سلیمانی را مورد تحسین خود قرار می‌دهند و منتقدان نیز باید بدانند که وی در دل‌های مردم جای دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد سلیمانی امروز در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم علیرضا نظری در تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک‌خان مریدان لنگرود اظهار کرد: رزمندگان اسلام و مدافعان حرم ثابت کردند رمز ماندگاری و پیروزی، مقاومت است و روی میز مذاکره خبری نیست.

وی با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری در مورد داعش، ابراز داشت: امروز در جبهه مقاومت پرونده داعش ملعون بسته شد و این جریان پوسیده به موزه تاریخ پیوست اما تفکر داعش هنوز باقی بوده و باید همواره مراقب جریانات پساداعشی باشیم.

سلیمانی به عبودیت و اتصال خون شهدا با خداوند اشاره کرد و بیان کرد: حقیقتاً چیزی که توانست داعش را از این سرزمین دور کند و جبهه‌های مقاومت را با سلیقه‌های گوناگون گرد هم بیاورد خون پاک شهدا بود که همواره دشمن درصدد از بین بردن آن است.

امام جمعه لنگرود خاطرنشان کرد: سردار این جبهه بزرگ مقاومت و پیروزی نیز حقیقتاً یک شهید است زیرا به تعبیر پیام مقام معظم رهبری رشادت‌های سردار سلیمانی تنها به یک مذهب و جریان خاص کمک نکرد بلکه خدمت وی به تمام بشریت بوده است.

وی افزود: در داخل کشور بعضی‌ها که آن اتصال خدایی و آسمانی را با معبود ندارند و با شیطان به نوعی در بیعت هستند از جریان مقاومت خرده گرفته و درصدد آن هستند که نتایج عظیم آن را با برجام مقایسه کرده و این پیروزی بزرگ را کوچک جلوه دهند.

سلیمانی با اشاره به اینکه برجام سازی برای مقاومت فایده‌ای ندارد گفت: رشادت‌های سردار سلیمانی بر کسی پوشیده نیست به‌طوری که حتی خیلی از لیبرال‌ها نیز سردار سلیمانی را مورد تحسین خود قرار می‌دهند و منتقدان نیز باید بدانند که وی در دل‌های مردم جای دارد.

امام جمعه لنگرود با مقدس خواندن این نبرد با دشمنان بیان کرد: دشمنان اسلام با این مجاهدت‌ها کنار نمی‌آیند و از هر سو منتظر فرصتی برای ضربه و آسیب رساندن هستند و آنانی که در این ورطه، غرب‌گرایی را سرلوحه کار خود قرار داده اند بدانند که این اشتباه بزرگ آنان است.

وی به جنگ حق و باطل در این میدان اشاره کرد و افزود: این دشمنی‌ها و عداوت‌ها به جریان یا حزب و گروه خاصی ارتباط ندارد بلکه دشمنی اصلی آنان با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است بنابراین ربایش اصول جریان مقاومت از اهداف پساداعشی است.

سلیمانی شهدا را مظلومان حقیقی تاریخ خواند و عنوان کرد: شهدا و خانواده‌های آنان مظلومان حقیقی این جریان هستند و دشمنان همواره سعی دارند در این برهه از زمان با دلسرد کردن آنان، به ریشه‌های استوار مقاومت ضربه بزنند و برنامه شوم خود را دوباره پیاده کند.

امام جمعه لنگرود راز اتصال شهدا به خداوند را برشمرد و بیان کرد: شهدا برای رفتن و گام نهادن در مسیر شهادت، دست به انتخابی بزرگ و الهی می‌زنند و طی کردن این مسیر و وصال انسان‌های عاشق به جز با برقراری آن اتصال مخصوص با خداوند و با آگاهی میسر نیست.

وی به روحیه سلحشورانه شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا با روحیه‌ای که همواره به رشته‌های الهی پیوند دارد همواره نگاهشان در دنیا به‌سمت خداوند بوده و در این راه دلبستگی‌های دنیایی، آن‌ها را نمی‌فریبد بلکه همواره برای ایثار جان خود و فداکاری در راه معبود آماده‌اند.

انتهای پیام/