اشتغال‌زایی ۹۰ نفر از جوانان رودسری

شرکت امیر مسعود گستر کاسپین با اشتعال‌زایی برای ۹۰ نفر از جوانان رودسری رنگ و بوی تازه‌ای به زندگیشان بخشید.

به گزارش لنگرخبر، مدتی است که زمزمه‌های خوبی در شهرستان رودسر بگوش میرسد، زمزمه‌هایی که چهره مردم رودسر را تغییر داده است و لبخند شادی‌بخش را بر لبانشان نشانده است، حدود دو ماهی است که شرکت تولید و مونتاژ لامپ بانام امیر مسعود گستر کاسپین در شهرک صنعتی رودسر شروع به فعالیت کرده است و اکنون به تعداد ۹۰ نفر از جوانان شهرستان رودسر را مشغول به کارکرده است.

مهندس امیر رجب پور مدیرعامل شرکت امیر مسعود گستر کاسپین در گفتگو با خبرنگار لنگرخبر افزود: شرکت امیر مسعود گستر کاسپین باهدف اشتغال‌زایی برای جوانان شهر رودسر در حقیقت شهری که به آن تعلق دارم ایجادشده است.

رجب پور گفت: پس از ۱۵ سال تجربه و کار در شرکت های مختلف و بزرگ تولیدی لامپ در کشورهای مختلف آموختم تا تخصصم را انتقال دهم و رسالت شرکتم را در سه اصل معرفی می‌کنم؛ صداقت، شرافت و کرامت.

وی ادامه داد: صداقت با مردم و مسئولین، شرافت در کار و کرامت به مردم شهر و مشتری مداری مواردی است که برایم بسیار باارزش و ماندگار است.
رجب پور بابیان این مطلب که بزرگ‌ترین دستاورد این شرکت برای این شهرستان، گردآوری تعداد زیادی از جوانان است افزود: به تعداد ۹۰ خانم و آقا در شرکت گزینش‌شده‌اند و پس از افتتاح شرکت و آموزش نیروهای خط مونتاژ شروع به کارخواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت تولید لامپ کاسپین اظهار کرد: دو گزینه از اصول کاری ما در شرکت است تقوا و تخصص که اعتقاددارم نداشتن تخصص عین بی تقوایی است و هیچ نیرویی در این شرکت بدون تخصص و آموزش بکار گرفته نشده است.

وی ادامه داد: متاسفانه مکان شرکت فاقد آب، برق، گاز و تلفن بوده و تاکنون از ابتدای راه‌اندازی این کارخانه از واحد اداری و خط مونتاژ بالغ‌بر ۴ میلیارد ریال هزینه کرد این شرکت با تمام امکانات و تجهیز مبلمان شده است.

رجب پور با اشاره به اینکه تولید و اشتغال از فرمایشات مقام معظم رهبری است افزود: اگر عامل به فرمایشات رهبری معظم هستیم باید درصدد اجرای آن برآییم و تلاش کنیم تا آن را به منصه ظهور برسانیم.

مدیرعامل شرکت کاسپین بابیان این خبر افزود: تمام خریدهای شرکت در شهرستان رودسر صورت گرفته و سعی نمودیم باوجود سرمایه‌گذاری در این شرکت چرخه بازار این شهرستان را رونق ببخشیم.

رجب پور با اشاره به اینکه دغدغه‌ای برای بازار کار شرکت ندارم بیان کرد: الحمدالله با شنیدن نام شرکت و تجربه کاری ای که داشتم تمامی فروشندگان بزرگ کشوری ارتباط گرفته اند و درخواست دارند تا از تولیدات شرکت کاسپین رودسر خریداری کنند و این بسیار ارزشمند است.

وی ابراز امیدواری کرد: لامپ‌های تولیدی شرکت به‌صورت نمونه کار تا یک ماه آینده وارد بازار خواهند شد و به‌صورت کلی تا دوماه آینده می‌توانیم متعهد شویم که لامپ‌های تولیدی با برند کاسپین رودسر به فروشندگان در سطح کشور عرضه خواهد شد.

رجب پور از همکاری دوسویه شرکت کاسپین و اداره فنی و حرفه‌ای رودسر نیز خبر داد و گفت: تاکنون ۲۰ نفر از کارآموزان شرکت بجهت آموزش تخصص در تهیه و ساخت لامپ به فنی و حرفه‌ای رودسر اعزام‌شده‌اند تا با تخصص لازم وارد خط تولید و مونتاژ شوند.

به گفته خبرنگار لنگرخبر این شرکت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در روز یکشنبه ۱۲ آذر ۹۶ به افتتاح خواهد رسید.