رسانه‌ها امنیت موجود کشور را برای مردم ترسیم کنند
رسانه‌ها امنیت موجود کشور را برای مردم ترسیم کنند

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: رسانه‌ها امنیت موجود کشور را برای مردم ترسیم کنند تا خدای‌نکرده با دسیسه دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی این نعمت الهی به فراموشی سپرده نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان عصر امروز با حضور در دفتر خبرگزاری فارس گیلان با خبرنگاران این رسانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با تأکید بر نقش رسانه‌ها در روشنگری جامعه در امور مختلف اظهار کرد: رسانه‌ها امنیت موجود کشور را برای مردم ترسیم کنند تا خدای‌نکرده با دسیسه دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی این نعمت الهی به فراموشی سپرده نشود.

 فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به دلاورمردی رزمندگان گیلان در جبهه مقاومت بیان کرد: نقش پررنگ مستشاران گیلانی در پیروزی‌های مقاومت بسیار پررنگ بود تا جایی که همواره مورد محبت مردم سوریه و قدردانی مسئولان ارشد جبهه مقاومت را به همراه داشت.

حق‌بین با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گیلان تصریح کرد: امروز به لطف خدا و مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت سایه جنگ از روی کشور ایران از بین رفته و شعاع امنیتی کشور به مرز دو هزار کیلومتری رسیده است.

انتهای پیام/