عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: نشست هم‌اندیشی سازمان برنامه‌وبودجه گیلان با مجمع نمایندگان استان خوب بود اما در زمان هم‌اندیشی بودجه بسته و در دست هیئت دولت قرار داشت.

مهرداد لاهوتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر به جلسه اخیر جمعی از نمایندگان گیلان با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان اشاره و اظهار کرد: متأسفانه سازمان برنامه‌وبودجه در برگزاری جلسه با نمایندگان دیر عمل کرده است.

وی بابیان اینکه هم‌اندیشی نمایندگان با برنامه‌وبودجه گیلان در خصوص بودجه ۹۷ خوب بود ولی دیر برگزار شد، افزود: این نشست باید در دو ماه قبل برگزار می‌شد چون دولت بودجه خود را در این بازه زمانی بسته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اکنون زمان بازنگری در بودجه تدوین‌شده نیست، گفت: برنامه‌وبودجه کشور در این زمان بسته‌شده و در هیئت دولت است و ۱۵ آذر نیز به مجلس می‌آید.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هوشیاری نمایندگان و مراقبت‌های لازم در تدوین بودجه سال آینده خاطرنشان کرد: نمایندگان گیلان هرکدام در حوزه‌های انتخابیه با توجه به ارتباط‌هایی که با سازمان برنامه و بودجه دارند، مراقبت‌های لازم را انجام داده و پیش‌بینی‌های لازم را نیز موردبررسی و توجه خود قرار داده بودند.

انتهای پیام/