زلزله شب گذشته لنگرود، ۳ مجروح برجای گذاشت که به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، عصر دیروز (سه‌شنبه) زمین‌لرزه‌ای باقدرت ۴٫۸ ریشتر شهرستان لنگرود را لرزاند، این زمین‌لرزه در کل استان گیلان و استان قزوین نیز حس شد.

پس‌ازاین زمین‌لرزه تیم‌های امدادی به حالت آماده‌باش درآمده و برخی از مردم شب را در خیابان سپری کردند.

در جریان این زمین‌لرزه ۳ نفر به علت اصابت جسم خارجی یا تروما شدن هنگام فرار از زلزله مجروح شده و به بیمارستان منتقل که به صورت سرپایی درمان و تخیص شدند.

در برخی از شبکه های اجتماعی شمار آسیب دیدگان در لنگرود بیش از ۲۰ تن اعلام شده بود که معاون عمرانی فرمانداری لنگرود این موضوع را رد کرد.

فرامرز مصطفوی در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: بیمارستان ها و درمان بستر ها از اعضای اصلی ستاد مدیریت بحران هستند و لیست آنان برای ما مورد تایید است که تاکنون یک خانم و ۲ آقا در لیست بیمارستان امینی لنگرود ثبت شده است که شب گذشته به صورت یرپایی درمان و ترخیص شدند.

زلزله دیشب به هیچ‌یک از اماکن مسکونی، تجاری، اداری و خدماتی این شهر خسارت وارد نکرده است و  تنها دیوار برخی از خانه‌ها ترک برداشته که آسیب‌ها جدی نیست.

همه تأسیسات و شبکه‌های مخابراتی شهرستان سالم هستند و وضعیت عمومی شهرستان عادی است.

سردار حسین مصطفی پور نیز در گفت‌وگو با لنگرخبر از آمادگی کامل تیپ نیرو مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه لنگرود خبر داد تا در صورت وقوع زلزله مجدد و خسارات احتمالی به یاری مردم بشتابند.

انتهای پیام/