وعده استمرار طرح تحول سلامت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم باقوت ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سید حسن قاضی زاده هاشمی دیروز در مراسم افتتاح ۱۶۰ پروژه بهداشتی و درمانی خراسان رضوی در مشهد اظهار داشت: طرح تحول سلامت قرار است در دولت دوازدهم نیز با قوت ادامه پیدا کند و درصدد هستیم چالش‌های این طرح را برطرف کنیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: پیش بینی لازم در زمینه تامین بودجه این طرح باید لحاظ شود؛ همچنین امیدواریم با رفع چالش‌ها بتوانیم رضایت هر دو طرف خدمات گیرنده و خدمات دهنده را به نحو مطلوبی برقرار کنیم و از سوی دیگر شاهد افزایش رضایتمندی ارائه دهندگان این خدمات اعم از اعضای هیئت علمی و پرستاران و ماماها و گروه‌های مختلف باشیم.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: انتظار این است که دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با پرهیز از حاشیه‌ها اقدامات لازم در زمینه ارتقای خدمات طرح تحول سلامت را فراهم کنند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال‌های اخیر این اصل رعایت شده و استاندار نیز حمایت خوبی صورت داده و امیدواریم همین مسیر تا پایان دولت دوازدهم دنبال شود.

قاضی زاده هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ادامه داد: طب سنتی، جزو میراث ملی کشور است و احیای این طب و عطاران قدیمی باید دنبال شود و امیدواریم در زمینه برخی بدرفتاری‌ها که با طب سنتی صورت می‌گیرد دستگاه قضا برخورد صورت دهد.

انتهای پیام/