مردم شهرستان لنگرود در محکومیت اقدام شنیع رئیس‌جمهور آمریکا در دست‌درازی به قبله اول مسلمانان فریاد “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سردادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مردم نمازگزار لنگرود در پی اقدام وقیحانه ترامپ رئیس‌جمهور مبنی انتقال پایتخت رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی از تل‌آویو به بیت‌المقدس پایتخت اول مسلمانان جهان در شهرهای مختلف استان خروش “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سردادند.

نمازگزاران شهر لنگرود با مشت‌های گره‌کرده و فریادهای ضد استکباری انزجار خود را نسبت به جسارت‌های بی‌پایان صهیونیست‌ها با حمایت آمریکا اعلام کردند و از ملت‌های مسلمان خواستار اقدامی عملی شدند.

نمازگزاران شهر اطاقور نیز پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت «حجت‌الاسلام‌والمسلمین امین» امام‌جمعه این شهر در اعتراض به امضای سند انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس راهپیمایی کرده و این اقدام ضد حقوق‌بشرانه دولت آمریکا را محکوم کردند.

نمازگزاران اطاقور با سردادن شعار، فلسطین را مسئله اول جهان اسلام و قدس اشغالی را یکی از سه مکان مقدس مسلمانان و پاره تن جهان اسلام و پایتخت همیشگی فلسطین دانسته و خواستار نابودی هرچه سریع‌تر رژیم کودک‌کش صهیونیستی شدند.

انتهای پیام/