۴ هزار عدد اقلام شیطان‌پرستی در رودسر‌ کشف شد

فرمانده انتظامی رودسر از کشف ۲۱ هزار نوع قرص‌ روان‌گردان، ۳ هزار و ۹۲۰ عدد اقلام شیطان‌پرستی، ۱۶ هزار و ۵۰۰ عدد سی‌دی مبتذل و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.‌ به گزارش لنگرنیوز ، مهدی ترکی عصر دیروز در جمع خبرنگاران به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: تعامل و همکاری مردم با […]

فرمانده انتظامی رودسر از کشف ۲۱ هزار نوع قرص‌ روان‌گردان، ۳ هزار و ۹۲۰ عدد اقلام شیطان‌پرستی، ۱۶ هزار و ۵۰۰ عدد سی‌دی مبتذل و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.‌

به گزارش لنگرنیوز ، مهدی ترکی عصر دیروز در جمع خبرنگاران به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: تعامل و همکاری مردم با نیروی انتظامی موجب برقراری امنیت مطلوب در کشور شده است.

 

*کشف ۸۰ درصدی جرایم در رودسر

 

وی، با اشاره به شعار امسال هفته ناجا «اقتدار ما در سایه مردم‌داری، قانون‌مداری و روزآمدی»، افزود: اقتدار پلیس در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است که مردم‌داری، قانون‌مداری و به‌روز بودن پلیس با علم روز منجر به امنیت مستمر و پایدار برای مردم می‌شود.

 

این مسئول، شاخص‌ها در کشف جرایم شهرستان رودسر را ۸۰ درصد برشمرد و گفت: با تعامل و همکاری مردم با نیروی انتظامی توانستیم به این شاخص‌ها دست پیدا کنیم.

 

وی، با اشاره به عملکرد شش ماه نخست امسال نیروی انتظامی رودسر، خاطرنشان کرد: در این مدت پلیس در کشف سرقت‌ها ۹۰ درصد رشد داشته است.

 

*کشف ۵۶ کیلوگرم مواد مخدر در رودسر/۲۱ هزار نوع قرص‌ روان‌گردان کشف شد

 

فرمانده انتظامی رودسر، از کشف ۵۶ کیلوگرم مواد مخدر و روان‌گردان در این شهرستان خبر داد و افزود: ۸۰۵ نفر از عوامل توزیع، مصرف کننده و قاچاقچی در سطح شهرستان رودسر جمع‌آوری و تحویل مقام‌های قضایی شدند.

 

وی، ادامه داد: ۲۱ هزار نوع قرص‌ روان‌گردان، ۳ هزار و ۹۲۰ عدد اقلام شیطان‌پرستی، ۱۶ هزار و ۵۰۰ عدد سی‌دی مبتذل و غیرمجاز کشف و جمع‌آوری شد.

 

ترکی، ۵۴۲ مورد برخورد پلیس با مزاحمان خیابانی، پلمب ۹۷ مورد واحد صنفی، کشف ۴۹۵ مورد عتیقه و دستگیری ۱۷ مورد از عوامل قاچاق را از دیگر اقدام‌های پلیس رودسر در مدت مذکور برشمرد.

 

*برقراری ۲۰ هزار تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ در رودسر

 

وی یادآور شد: در نیمه نخست امسال تعداد ۲۰ هزار و ۱۰۹ مورد تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ برقرار شد که نشان‌دهنده همکاری مردم با نیروی انتظامی در برقراری امنیت شهرستان است.

 

به گفته فرمانده انتظامی رودسر، ۷۰ درصد این تماس‌ها با اقدام‌های پیشگیرانه منجر به پیشگیری از جرایم شده است.

 

این مسئول، با اشاره به ۴۵ کیلومتر نوار ساحلی رودسر، متذکر شد: با نظارت بر ساحل در تابستان، امسال تعداد پنج غرقی در سواحل شهرستان اتفاق افتاد که نسبت به هشت نفر غرقی مدت مشابه سال گذشته کاهش تلفات داشتیم و امیدواریم روزی برسد هیچ غرقی در سواحل اتفاق نیفتد.

 

*کاهش ۴۵ درصدی تصادفات درون و برون‌شهری رودسر

 

وی، به کاهش ۴۵ درصدی مجموع تصادفات درون شهری و برون‌شهری اشاره کرد و یادآور شد: در تصادفات درون‌شهری و برون‌شهری نسبت به سال گذشته کاهش داشتیم.

 

ترکی، با بیان اینکه امسال ۱۵۹ مورد تصادف جرحی رودسر افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: رعایت نکردن فاصله و مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت بالا از عوامل افزایش این تصادف بوده است./فارس