خبر: 90838 / تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۲:۳۳

پاسخ وزیر کشاورزی به کشاورز گیلانی: سبوس بخور! + فیلم

وزیر کشاورزی که پاسخی به سؤالات این کشاورز گیلانی نداشت به همراه خود خطاب به کشاورز منتقد گفت: کمی از این سبوس‌ها به وی بدهید! و مکان را به مقصد دیگری ترک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس هفته گذشته در خصوص واردات بی‌رویه برنج به کشور از وزیر جهاد انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی حجتی شد.

 

لاهوتی در مصاحبه‌های خود با انتقاد شدید از وضعیت موجود اعلام کرده بود که وزیر را به استیضاح می‌کشاند.

 

هنوز چند روزی نگذشته بود که حجتی بار سفر خود را به گیلان بست و راهی استان شد تا از کارخانه‌های چای و برنج برخی شهرستان‌های بازدید کند.

 

سفر یک‌روزه وی به گیلان صرفاً بازدید از کارخانه‌های چای و برنج در شرق گیلان بود که سهم لنگرود از دیگر شهرستان‌ها در بازدیدهای وزیر بیشتر بود.

 

گلایه کشاورزان و صاحبان کارخانه‌های بدرقه آغاز و پایان وزیر در بازدیدهایش بود ولی در هیچ کجا جوابی شنیده نشد و حتی در جمع خبرنگاران مدعی شده بود که جلوی ثبت سفارش را گرفته و از شهریور تاکنون هیچ برنجی وارد کشور نشده است، این در حالی است که برخی نمایندگان از واردات ۳ هزار و ۵۰۰ تنی برنج در چند ماه گذشته خبر داده‌اند که ۳ هزار تن بیشتر از نیاز کشور است.

 

یکی از کشاورزان لنگرود در بازدید وزیر از برنج‌کوبی هادی گیلتاز در چاف از عملکرد وی انتقاد کرد و گفت: رک به شما بگویم، هدف دولت و وزیر این است کشاورز را نابود کند، آقازاده‌ها کیا هستند؟ چرا واردات بی‌رویه انجام می‌شود؟ چرا قیمت برنج این‌قدر باید پایین باشد؟

 

یکی از همراهان وزیر خطاب به کشاورز منتقد گفت: وزیر کشاورزی جلوی واردات بی‌رویه را گرفته است و نگران نباشد!

 

این همراه به‌گونه‌ای وزیر محترم را بی‌گناه جلوه داد که انگار شخص دیگری دستور واردات را به کشور داده است و وزیر در این خصوص بی‌اطلاع است و امروز منجی کشاورزان شده است.

 

وزیر کشاورزی که پاسخی به سؤالات این کشاورز گیلانی نداشت به همراه خود خطاب به کشاورز منتقد گفت: کمی از این سبوس‌ها به وی بدهید! و مکان را به مقصد دیگری ترک کرد.

 

به گزارش لنگرخبر، سهم چشمگیری از تولید برنج در استان گیلان کاشت و برداشت می‌شود و با توجه به واردات بی‌رویه برنج توسط وزیر جهاد و توهین وی به کشاورز گیلانی، کشاورزان منتشر اقدام عملی نمایندگان استان گیلان با وزیر کشاورزی هستند.

 

در کلیپ زیر می‌توانید انتقاد کشاورز گیلانی به وزیر و توهین حجتی را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۳ نظر

سیروس
آذر ۲۶, ۱۳۹۶ در ۱۳:۵۶

از دولتمردان و مسئولین تدبیر و امید !!! انتظار دیگری جز فرار از پاسخگویی و توهین داردی ؟؟

ثابت
آذر ۲۶, ۱۳۹۶ در ۲۳:۴۱

سلام به عنوان یک گیلانی ولنگرودی می خوام عرض کنم که توهین به کشاورز زحمت کش که رنج از صحبت های وی وچهره اش پیداست توسط وزیر جهاد کشاورزی صورت نگرفته بلکه توهین را آقای لاهوتی به ما لنگرودی ها کرد واقعا بی … است کسی دوباره از لنگرود ایشان را به نمایندگی انتخاب کند.

رحمان
آذر ۲۶, ۱۳۹۶ در ۲۳:۴۵

حتما جناب آقای حجتی سپوس خورده که نثار کشاورزان هم میکنه.وزیر بجای حل مشکلات به همه ما توهین کرد و رفت . آقای روحانی، از این همه دلسوزی متشکریم.
شما نبودی چند روز پیش قسم خوردی و خدا رو شاهد گرفتی که بهترین افراد رو برای کابینه به مجلس معرفی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟

هندزفری قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir