فرمان رهبر انقلاب سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشت/برخی از مسئولین می خواهند اعمال ناشایست را در جامعه علنی کنند

سردار محمدعلی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان شب گذشته در مراسم تجلیل از رزمندگان و مدافعان حرم فومن در مسجد جامع این شهرستان گفت: فرمان رهبر انقلاب سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان شب گذشته در مراسم تجلیل از رزمندگان و مدافعان حرم فومن در مسجد جامع این شهرستان گفت: امروز اگر نگاهی به جبهه مقابل خود کنیم میبینیم در دوران پرافتخار نظام جمهوری اسلامی دشمنان ابزارهایی مهیا کرده اند و سربازانی فراهم کردند که در هر موقع که تشخیص می دادند در خط مقدم قرار می دادند تا به نظام جمهوری اسلامی آسیب برسانند و اگر توجه کنیم از همان بدو انقلاب مردم ولایتمدار و سربازان ولایت خطوط این دشمنان راشکستید و با تقدیم شهدای عزیز امنیتی پایدار خلق کردند و امروز به قله افتخار نزدیک می شویم.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به آمادگی جوانان جهت اعزام به جبهه مقاومت تصریح کرد: امروز جوانانی که دوران جنگ تحمیلی را ندیده اند ما می بینیم که چگونه از ما می خواهند در میادین نبرد حضور یابند و برای آرمان های انقلاب اسلامی مجاهدت کنند.

وی در رابطه با گروه های تروریستی داعش و النصره تاکید کرد: گروه های تروریستی که در منطقه ایجاد شدند از جمله داعش و النصره در طول چند سال گذشته هر جنایتی که ما به ذهنمان می رسد در منطقه انجام دادند و اولین گروهی که دواعش سر آنها را زدند آن افرادی بودند که سهم می خواستند تا به جایگاهی دست یافتند و در طول شش سال اخیر هر جائی که داعشیها رفتند حکم دادند که جان و مال و ناموس مردم بر شما حلال است.

سردار حق بین در ادامه بیان داشت: داعش آن جنایتی که انسان متصور می شود انجام داد و روزهای اول ظهورش با امکاناتی که از پشتیبانانش می گرفت خوش خدمتی هایی را هم انجام دادند و چیزی نمانده بود تا به کاخ ریاست جمهوری بشار اسد برسند اما در آن شرایط بسیار سخت رهبری معظم انقلاب تصمیم گرفتند که اگر آن حکم صادر نمی شد و اگر این اتفاقات خوب برای جبهه مقاومت رخ نمی داد امروز باید در شهرهای ایران با داعش مواجه می شدیم.

وی با اشاره به مهارت های عملیاتی داعش افزود: ما در دنیا هیچ نیروئی نداریم که بتواند در روز ۳۰ هزار کیلومتر مربع را تصرف کند اما داعش در طی یک روز توانست حدودا ۱۰۰ کیلومتر مربع را تصرف کنند و یا اینکه ۶۰۰۰ نیروی فدایی تربیت کرده بود که با کمربندهای انتحاری به اهداف از پیش تعیین شده حمله کنند اما با تمام این موارد فرزندان رشید ایران اسلامی با قدرت و دلاوری آنها را از بین بردند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در رابطه با پیروزی هایی جبهه مقاومت و آزادی مردم نبل الزهرا متذکر شد: باید اعلام کنم نود و نه درصد همه این پیروزی ها ناشی از عنایت خداوند بود و اگر یک درصد عامل انسانی در این پیروزی ها نقش داشت باز بنده می گویم که آنهم خدا بود.

سردار حق بین با اشاره به قصاوت های گروه تروریستی داعش اظهار کرد: اینها ابدا رحمی نداشتند و جنایت های بی شماری را انجام می دادند و آموزش های ویژه برای فعالیت های تروریستی دیده بودند که رزمندگان ایرانی از جمله همین مدافعان حرم همین شهرستان توانستند آن تروریست ها را زمین گیر کنند.

وی با اشاره به افرادی که احساس می کنند باید با انقلاب زاویه بگیرند گفت: ما با همه افرادی که در این کشور زندگی می کنند و بعضا هم آنها نگاهی مخالف ارمان های انقلاب اسلامی دارند اما همه ما در یک چیز مشترکیم که آن این است که همگی در تحت سپهر امنیتی ایران قرار داریم و این امنیت خود را مدیون شهدا هستیم.

سردار حق بین در رابطه با خطر مهم خلافت داعش در منطقه خاطر نشان کرد: خطر مهمی را که داعش داشت رونمائی می کرد نابودی بنیان خانواده بود که هر کدام از داعشی ها در هر منطقه ای چندین زن اختیار می کردند و هر یک از آن زن ها چندین کودک و نوزاد داشتند و تفریحات بسیار ناراحت کننده و غیر انسانی داشتند.

وی خطاب به برخی از مسئولین متذکر شد: متاسفانه برخی از مسئولین شعارهائی غلط اختیار کردند و می گویند هر موقع غش کردیم به دامان ولایت برمی گردیم و این از اساس اشتباه است و آنهائی که مدافعان حرم را دلواپس و افراطی و جنگ طلب معرفی می کردند اگر همین برادران مدافع حرم نبودند سرنوشت مردم مسلمان منطقه می توانست در ایران اسلامی تکرار گردد و به برکت غیرت مدافعان حرم سایه جنگ از سر ملت ما دور شد.

سردار حق بین در ادامه بیان کرد: سردار سرافراز سپاه اسلام سردار سلیمانی مقتدرانه جبهه مقاومت را فرماندهی کرد و امروز جنگ از ما دور شد و پیروزی بوکمال برای ملت ما ده برابر بیشتر از فتح خرمشهر ارزش و دستاورد دارد و در واقع توانستیم همین آمریکائی هایی که در منطقه بودند را زمین گیر کنیم و به سمت دریای مدیترانه بیش از دو هزار کیلومتر عقب راندیم و فرمان رهبر انقلاب سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشت.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به نگرانی ها نسبت به فرهنگ ابتذال تاکید کرد: اما امروز نگرانی ما با تمام اتفاقات خوبی که در جبهه مقاومت رخ داده است چیست؟ امروز انسان هایی که بی بند و باری را دارند در کشور ما ترویج می دهند سربازان خط مقدم جبهه غرب هستند. اینها تحلیل و حدس و گمان نیست چرا که داعش در مناطق تحت حکومت خودش می خواست بنیان خانواده را بهم بریزد اما امروز برخی از مسئولین ما می خواهند برخی از اعمال ناشایست را در جامعه علنی کنند که باید بگوئیم به آنها که اگر با این برنامه خودشان می خواهند فرهنگ هزار و چهارصد ساله ما را بگیرند و فرهنگ ابتذال را روی کار بیاورند و باید به اینها بگوئیم ما نمی گذاریم و در این مسیر خون می دهیم البته ما از اینها نگرانی نداریم و باید مراقب باشیم فرزندان ما سربازان بی مزد آنها نشوند.

شایان ذکر است در پایان از ۵۰ نفر از مدافعان حرم شهرستان فومن از سوی فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان تجلیل به عمل آمد.