باید نسبت به عوامل فتنه‌انگیز تنفر داشته باشیم
باید نسبت به عوامل فتنه‌انگیز تنفر داشته باشیم

فرماندار لنگرود با بیان اینکه ما باید نسبت به عوامل فتنه‌انگیز ابراز تنفر داشته باشیم، گفت: ما باید قدرشناس کسانی باشیم که مردم را به وحدت، صلح، آرامش، همبستگی اجتماعی دعوت می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سید رضا جوادپور در جلسه بزرگداشت یوم‌الله نهم دی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود اظهار کرد: در تقویم جمهوری اسلامی نهم دی به‌عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و امامت نام‌گذاری شده است که یوم‌الله بودن چنین روزهایی به جهت اثرات و عبرت‌های آن است.

 

و با بیان اینکه سالروز حماسه نهم دی با موضوع ولایت، امامت و رهبری گره‌خورده است، افزود: جمهوری اسلامی با رهبری حکیمانه و ولایت‌فقیه جزء کشورهای قدرتمند منطقه است که توانسته تمام معادلات منطقه را به هم زند.

 

فرماندار لنگرود با بیان اینکه ولایت‌فقیه عامل اصلی استحکام و اقتدار جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: همین عامل موجب انسجام و وحدت بین مردم شد و عدم درک درست و شناخت از مقام و موقعیت مرجعیت و ولایت یکی از محاسبات دشمنان است که نمی‌توانند نتیجه بگیرند.

 

جوادپور با تأکید بر اینکه برنامه‌های گرامیداشت یوم‌الله نهم دی باید باشکوه برگزار شود، گفت: تأکید بر نقش و اهمیت ولایت‌فقیه، تبیین ابعاد حماسه نهم دی و ارزش اعتمادسازی دولت و مردم و حاکمیت با مردم ازجمله موضوعاتی است که باید موردتوجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه ما باید قدر این انسجام و وحدتی که در سایه ولایت و رهبری محقق می‌شود را بدانیم، خاطرنشان کرد: نهم دی محصول این اتحاد بود که ما نباید اجازه دهیم که دشمنان شکافی بین دولت و مردم ایجاد کنند چراکه شکاف بین اجزای حاکمیت، تفرقه، بی‌نظمی، هرج‌ومرج و فتنه را به دنبال دارد.

 

فرماندار لنگرود با بیان اینکه ما باید نسبت به عوامل فتنه‌انگیز ابراز تنفر داشته باشیم، افزود: ما باید قدرشناس کسانی باشیم که مردم را به وحدت، صلح، آرامش، همبستگی اجتماعی دعوت می‌کنند.

 

جوادپور بیان کرد: امروز همه قوا، نخبگان، فرهیختگان، احزاب و گروه‌های سیاسی و همه موفقیت‌ها در سایه ولایت و رهبری محقق می‌شود و ما باید همواره تلاش کنیم که دشمن نتواند روزنه‌ای برای ورود به کشور پیدا کند.

 

انتهای پیام/