رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اوج حماقت دشمنان و منافقان در آتش زدن پرچم ایران و حسینه ها بود، بیان کرد: ملت ایران برای اعتقادات خود از جان خود دست می کشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، علی اکبر ولایتی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، داظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی جز افتخارات این کشور است و خدمات ارزنده ای را ارائه کرده است.

وی در ادامه با آیت الله بهجت فومنی جز افتخارات عالم تشیع هستند، بیان کرد: در استان گیلان اسلام همراه با تشیع وارد شده است و تشیع همراه با معرفت در طول تاریخ استان گیلان وجود دارد.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استاد محمد معین به عنوان یکی دیگر از افتخارات استان گیلان، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید نشان دهد که در تولید علم و تربیت عالم همچنان نقش دارد و در دوره جدید دانشگاه آزاد این مسیر باید طی شود.

ولایتی در ادامه با اشاره به اعتراضات اخیر مردم در کف خیابان ها، بیان کرد: انتظار و توقعات مردم از دولت متتخب خود جهت رفع مشکلات و مطالبات مشروع امری طبیعی است و دولت در تلاش برای رفع مشکلات بویژه در بخش اقتصادی است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران بارها صهیونیست ها و آمریکایی ها را به خاک ذلت کشانده است، گفت: مشاهده می کنید که در بین اعتراض کنندگان بیگانگانی هستند که پرچم ایران را در اغتشاشات سوزانند.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی ها فکر می کنند بوی کباب شنیده اند گفت اما این بلکه بوی کباب شدن حامیان داعش و دشمنان خارجی و داخلی ملت در منطقه است.

ولایتی با در ادامه با اشاره به تمدن ایران زمین گفت: این ملت بارها اشغال شده است و به همگان ثابت شده است که تن به اسارت نمی دهد و کسانی که بازیچه بیگانگان هستند واقعیت وجودی خود را نشان خواهند داد و ملت در مقابله آنها می ایستند.

وی با بیان اینکه اوج حماقت دشمنان و منافقان در آتش زدن پرچم ایران و حسینه ها بود، بیان کرد: ملت ایران برای اعتقادات خود از جان خود دست می کشند.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جماعت عصیانگر و وحشی داعش که غیر انسانی ترین اقدامات را انجام دادند افزود: ایران بارها دماغ داعش و حامیان آنها را به خاک مالیده است و باید بدانند که اگر از یمن خارج نشوند در باتلاق ایران دفن خواهند شد.

ولایتی با بیان اینکه ایران به عنوان محور و پرچم دار مقاومت ریشه دشمنان را در منطقه می سوزاند، گفت: خواب نفوذ در منطقه را باید ببینید‌ و ایران ریشه صهیونیست را می سوزاند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل خاطر نشان کرد: دمشنان بدانند که ایران است که حرف اول را در منطقه می زند و دشمنان خارجی و داخلی به زودی از بین می روند.

  • منبع خبر : 8دی