امام‌جمعه رودسر بابیان اینکه دلیل راهپیمایی مردم گله‌مندی از وضعیت اقتصادی و معیشت است، افزود: مردم برای مطالبه گری وارد میدان شدند ولی زمانی که تفرقه و اغتشاش عده‌ای از عناصر بیگانه علیه انقلاب را مشاهده کردند صف خودشان را جدا کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: همه دشمنان جمع شدند تا جمهوری اسلامی را دچار مشکل کنند ولی انقلاب مثل گذشته باقدرت به مسیر خود ادامه می‌دهد.

 

وی گفت: اغتشاشات اخیر برخی عناصر ضدانقلاب و ضد نظام بنده را به فتنه ۸۸ و جنگ احزاب می‌اندازد که امام علی (ع) با فرود آوردن شمشیر خود بر غرق عمر بن عبدود موجب پیروزی اسلام شد.

 

امام‌جمعه رودسر بابیان اینکه دلیل راهپیمایی مردم گله‌مندی از وضعیت اقتصادی و معیشت است، افزود: مردم برای مطالبه گری وارد میدان شدند ولی زمانی که تفرقه و اغتشاش عده‌ای از عناصر بیگانه علیه انقلاب را مشاهده کردند صف خودشان را جدا کردند و باوجود انتقاد پشتیبانی از انقلاب و ولایت را فریاد زدند.

 

روحانی تصریح کرد: راهپیمایی‌های مطالبه گرانه مردم و جدا شدن از صف اغتشاش‌گران مانند شمشیر امام علی (ع) بر فرق عمر بن عبدودهای زمانه بود.

 

وی با تأکید بر حضور مردم در راهپیمایی در حمایت از انقلاب و نظام، گفت: دشمنان بدانند که این ملت همان ملت ۹ دی ۸۸ هستند که غبار فتنه را کنار زدند و امروز نیز حضور مردم درصحنه‌ها موجب شکستن فتنه‌ها و کینه‌توزی دشمن علیه ایران و انقلاب می‌شود.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : ابوالفضل شکری