فروشنده اراضی ملی در” لنگرود” دستگیر شد

فردی که اراضی ملی را به چندین نفر فروخته بود، در شهرستان لنگرود استان گیلان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش لنگرنیوز ، سرهنگ “حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی فعالیت کلاهبرداری در زمینه خرید و […]

فردی که اراضی ملی را به چندین نفر فروخته بود، در شهرستان لنگرود استان گیلان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش لنگرنیوز ، سرهنگ “حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی فعالیت کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش زمین، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود افزود: کارآگاهان با تحقیقات از صحت این موضوع اطمینان حاصل نموده و این فرد را دستگیر کردند.

سرهنگ نیک فرد با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد، بیان داشت: در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم اراضی ملی را با جعل اسناد و مدارک به چندین نفر در این شهرستان فروخته است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگروددر پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، برلزوم هوشیاری و هماهنگی مردم با نهادها و ارگان های زیربط مانند محیط زیست، منابع طبیعی و…..قبل از خرید ملک و زمین تاکیدکردو خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم با پلیس در مبارزه با زمین خواری ها در این شهرستان شد.