امام‌جمعه لنگرود بابیان اینکه شاهد بیکاری و گرانی هستیم و آن‌ها را قبول داریم، گفت: مطالبه مردم نسبت به معیشت اقتصادی بستری برای نفوذ و فتنه دشمن علیه انقلاب شده بود که خوشبختانه بازهم مردم از مسئولین جلوتر بودند و صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اغتشاشات چند روز گذشته در کشور، اظهار کرد: مطالبه مردم از دولت‌ها به‌حق و لازم است ولی برخی مطالبات به‌حق مردم را وارد عرصه دیگری کردند که باعث خسارت برای کشور شد.

 

وی تأکید کرد: باید بین مطالبات به‌حق مردم از دولت و ایجاد تنش و برهم زدن آرامش و فلج کردن اقتصاد کشور مرزبندی قائل شویم که این‌ها دو موضوع متفاوت از یکدیگر است.

 

امام‌جمعه لنگرود بابیان اینکه شاهد بیکاری و گرانی هستیم و آن‌ها را قبول داریم، افزود: مطالبه مردم نسبت به معیشت اقتصادی بستری برای نفوذ و فتنه دشمن علیه انقلاب شده بود که خوشبختانه بازهم مردم از مسئولین جلوتر بودند و صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند.

 

سلیمانی بیان کرد: اغتشاشات اخیر در کشور موجب خدشه‌دار شدن انقلاب شد و عده‌ای از مردم بی‌گناه نیز کشته شدند و باید مردم بیش‌ازپیش در کنار دولت و ولایت باشند و اگر امروز یکدیگر را متهم کنیم دشمن بهترین سود از وضعیت موجود را به دست می‌آورد.

 

وی با دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه در لنگرود، گفت: وظیفه امروز همه ما پشتیبانی از انقلاب است که روز جمعه در راهپیمایی وحدت ملت به نمایش گذاشته می‌شود و اجازه نمی‌دهیم تا بیگانگان در مسائل داخلی کشور نفوذ کنند.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : ابوالفضل شکری