خبر: 91658 / تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۳۰:۳۷
/منبع: میزان
لاهوتی:

نظارتی بر درآمد‌های فدراسیون فوتبال وجود ندارد/ ورزش فوتبال تبدیل به یک تجارت شده است

عضو «کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس» با بیان اینکه تا زمانی که یک نگاه تجاری در فوتبال حکم‌فرما باشد مباحث زیادی وجود خواهد داشت، تاکید کرد: معتقدم نظارتی بر درآمد‌های فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود با اشاره به درآمد‌های پنهان فدراسیون فوتبال گفت: ورزش فوتبال دیگر از حالت ورزشی خود خارج شده و تبدیل به یک تجارت شده است.

وی افزود: تا زمانی که تجارت حرف اول را در فوتبال می‌زند ما خیلی از این داستان‌ها خواهیم داشت بنابراین ما از دولت انتظار داریم به نحوی جلوی تجاری شدن فوتبال کشور را بگیرد چرا که نظارت دولت در این زمینه بسیار راه‌گشا است.

عضو «کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس» با بیان اینکه تا زمانی که یک نگاه تجاری در فوتبال حکم‌فرما باشد مباحث زیادی وجود خواهد داشت، تاکید کرد: معتقدم نظارتی بر درآمد‌های فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

این نماینده مجلس تأکید کرد: قطعاً فدراسیون فوتبال منابع خوبی را از محل فعالیت خود کسب می‌کند چرا که باشگاه‌های بزرگ درآمد‌های زیادی دارند البته ما مخالف این نیستیم، اما باید بخش‌های خصوصی هم پا به این میدان بگذارند.

لاهوتی در پایان گفت: قطعاً فدراسیون منابع میلیاردی دارد که باید نظارت خوبی بر آن وجود داشته باشد.

کلیدواژه


قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir