امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه شورای عالی فضای مجازی در شهرستان لنگرود ایجاد می‌شود، افزود: باید صحبت جوانان شنیده و بر طبق دستور انقلاب و دین برنامه‌ریزی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی یکی از بحران‌هایی است که مردم درگیر آن هستند و برنامه مشخصی در این زمینه وجود ندارد.

 

وی گفت: دشمن از طریق فضای مجازی مقابله مستقیم با مستقیم با جوان را در دستور کار ندارد و دریکی از مراحل برنامه‌ریزی خود به دنبال سست کردن پایه‌های دینی و باورهای اجتماعی اعتقادی جوانان است.

 

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه شورای عالی فضای مجازی در شهرستان لنگرود ایجاد می‌شود، افزود: باید صحبت جوانان شنیده و بر طبق دستور انقلاب و دین برنامه‌ریزی کرد، اگر حضور جوانان در عرصه مجازی کمرنگ یا بی‌تأثیر باشد دشمن که تمام فکر خود را در فضای مجازی قرار داده ممکن است هجوم خود را افزایش دهد که در آن زمان پیش‌گیری خیلی دیر است.

 

سلیمانی با انتقاد از برخی از مسئولین شهرستان به خاطر عدم حضور در این جلسه، تصریح کرد: روسای دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش علی‌رغم دعوت رسمی در چند جلسه گذشته شرکت نکردند و دراین‌باره عذری پذیرفته نیست.

 

وی بیان کرد: آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها نهادی اجتماعی هستند که با بدنه جامعه سروکار دارد و خود باید پیش‌قراول حرکت‌های فرهنگی باشند اینکه به هر دلیلی تمایلی به حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی ندارد هضم آن کمی سخت است.

انتهای پیام/