خبر: 91779 / تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۰:۴۲
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:

فرهنگیان ۱۰ هزار میلیارد تومان از آموزش و پرورش طلب دارند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: مطالبات فرهنگیان نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان است که ۳۵۰۰ میلیارد تومان فقط مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص «پرداخت مطالبات معلمان بازنشسته آموزش و پرورش»، اظهار داشت: در کمیسیون آموزش و فراکسیون فرهنگیان با مسئولان آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در این خصوص صحبت کردیم تا مطالبات فرهنگیان به خصوص پاداش پایان خدمت آنها  موقع پرداخت شود.

وی افزود: آموزش و پرورش پاداش سال ۹۵ فرهنگیان را داده است، اما مطالبات مربوط به پاداش بازنشستگان فرهنگی از اول فروردین سال جاری تا به امروز وجود دارد و هنوز پرداخت نشده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس افزود: مطالبات فرهنگیان نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان است که ۳۵۰۰ میلیارد تومان فقط مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی است.

میرزاده خاطرنشان کرد: واقعیت این است که در لایحه سال ۹۶ نیز این موضوع پیش‌بینی نشده بود و برای سال ۹۷ نیز تا این زمان صحبتی نشده است اما پیگیر این موضوع هستیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه


قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir