سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با مشکلات و شرایطی که ملوان انزلی دارد در این تیم معجزه می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نادر دست‌نشان در مورد پیروزی مقابل اکسین گفت: بازی سنگین و خوبی بود. اکسین تیم پرمهره‌ای است و از نظر امکانات مالی هم جزو بهترین‌ تیم‌ها است مربی و بازیکنان خوبی دارد. ما در این بازی دو نفر از بازیکن خوبمان را یعنی مهدی کربلای و مهیار زحمتکش غایب بودند. بازی در هوای سرد و زمین لغزنده سخت بود.

وی افزود: اکسین در حفظ توپ موفق بود اما ما با آنالیزی که از آنها داشتیم توپ‌های آنها را خوب قطع می‌کردیم در نیمه اول یک شوت خوب زدند که دروازه‌بان ما توپ را به خوبی مهار کرد در نیمه دوم هم آنها یک فرصت گلزنی خوب داشتند که باز هم مدافعان و دروازه‌بان ما اجازه باز شدن دروازه را به حریف ندادند. ما بازی فوق‌العاده‌ای را انجام داد و به غیر از گلی که زدیم ۳-۴ موقعیت گلزنی خوب هم داشتیم بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و بازیکنان جدید هم که به تیم ما ملحق شدند نمایش خوبی را ارائه کردند.

دست‌نشان در مورد علت غیبتش در نشست خبری بعد از بازی به خاطر دلخوری گفت: دلخور نبودم اما در بازی قبلی که مقابل مس رفسنجان باختیم علی سامره خودش به نشست خبری نرفت و دستیارش را فرستاد که خبرنگاران هم این نشست را تحریم کردند و معترض شدند که چرا سامره نیامده است. البته در انزلی خبرنگار زیاد نداریم بیشتر سایت‌ها هستند که این اخبار را می‌زنند. جالب است که همین سایت‌ها نوشتند نشست خبری دست‌نشان را تحریم کرده‌اند. در حالی که من اصلاً به سالن نشست نرفته بودم و در رختکن حضور داشتم و خبرنگاران به خاطر غیبت سامره نشست را تحریم کردند من هر وقت تیمم بازنده هم بوده پاسخگوی رسانه و خبرنگاران بوده‌ام اما به خاطر آن اتفاق من هم به سالن نشست خبری نرفتم تا تحریم این دوستان ادامه پیدا کند!

وی در مورد مشکلات باشگاه گفت: با شرایط و مشکلاتی که ملوان دارد همه دست‌اندرکاران باشگاه و بازیکنان و کادر فنی معجزه می‌کنند. هیچ‌وقت ملوان چنین شرایط بدی نداشته است. ما برای تأمین هزینه‌های تمرین و مسابقات‌مان هم مشکل داریم. مدیرعامل باشگاه و آقای خفته‌بند نماینده محترم مردم شهر در تلاش هستند تا مشکلات حل شود. احمد دنیا مالی برای باشگاه ملوان نعمت بود اما قدرش را ندانستند. بروید ببینید چرا دنیامالی از ملوان رفت. قدر مدیری مثل دنیامالی را ندانستند.

دست‌شان افزود: ملوان تیم بزرگی است مشکلاتی که این باشگاه دارد در چنین تیم بزرگی نیست. ملوان تماشاگران عاشق بسیاری دارد اما بارها گفته‌ام ۷-۸ نفری هستند که نمی‌شود هیچ‌جور آنها را کنترل کرد و ممکن است همین افراد باعث شوند ملوان آسیب ببیند.

سرمربی ملوان در مورد دیدار هفته آینده با بادران تهران گفت:‌ بادران یکی از تیم‌های خیلی خیلی خوب لیگ است و حداقل شایستگی چنین تیمی حضور در لیگ برتر است. اما ما هم ملوان هستیم. ما در بازی رفت بد آوردیم و پیروز نشدیم. اما جالب است که وقتی بادران در بازی رفت در ۲-۳ صحنه نتوانست گل بزند برخی نوشتند ملوان خوش‌شانس بود که نباخت در حالی که مدافعان و دروازه‌بان ما هنرنمایی کردند که دروازه ملوان باز نشد اسم این شانس نیست. این بادران بود که خوش‌شانس بود که پنالتی دقیقه ما گل نشد و پنالتی حریف تبدیل به گل شد و گل مساوی را زدند ما در تهران برای پیروزی به رویارویی بادران می‌روم هرچند می‌دانم بادران تیمی است که برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کند ما هم نمی‌خواهیم از قافله  مدعیان صعود عقب بمانیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس