فرماندار لنگرود گفت: حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی هستند ولی وظیفه‌داریم در حوادث با برنامه‌ریزی درست شرایط را طوری تدبیر و مدیریت کنیم که کمترین تلفات و خسارات را داشته باشم.

سیدرضا جوادپور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: متأسفانه روز گذشته شاهد حادثه غم‌انگیز و دردناک غرق شدن نفت‌کش سانچی بودیم که برای همه ایرانیان سخت بود که سربازان عرصه اقتصاد مقاومتی برای اعتلا و توسعه کشور فداکاری می‌کردند ولی براثر حادثه آتش‌سوزی جان خود را از دست دادند.

 

وی گفت: بنده به‌نوبه خود به همه خانواده‌های این افراد فداکار تسلیت عرض می‌کنم و مطمئن باشند که دل تک‌تک ایرانیان نیز همراه آنان داغدار است و ما را در غم خود شریک بدانند.

 

فرماندار لنگرود با بیان اینکه علی‌رغم همه تلاش‌هایی که دولت جمهوری اسلامی برای نجات جان سرنشینان نفت‌کش سانچی انجام داد ولی شرایط خاص آتش‌سوزی و گرمای شدید اجازه کار را به گروه‌های نجات و امداد نداد، تصریح کرد: امیدواریم تجربه این حادثه غم‌انگیز و تلخ عبرتی برای حوادث دیگر باشد.

 

جوادپور افزود: حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی هستند ولی وظیفه‌داریم در حوادث با برنامه‌ریزی درست شرایط را طوری تدبیر و مدیریت کنیم که کمترین تلفات و خسارات را داشته باشم.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : ابوالفضل شکری