وظیفه‌داریم در حوادث شرایط را طوری مدیریت کنیم که کمترین تلفات را داشته باشم
وظیفه‌داریم در حوادث شرایط را طوری مدیریت کنیم که کمترین تلفات را داشته باشم

فرماندار لنگرود گفت: حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی هستند ولی وظیفه‌داریم در حوادث با برنامه‌ریزی درست شرایط را طوری تدبیر و مدیریت کنیم که کمترین تلفات و خسارات را داشته باشم.

سیدرضا جوادپور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: متأسفانه روز گذشته شاهد حادثه غم‌انگیز و دردناک غرق شدن نفت‌کش سانچی بودیم که برای همه ایرانیان سخت بود که سربازان عرصه اقتصاد مقاومتی برای اعتلا و توسعه کشور فداکاری می‌کردند ولی براثر حادثه آتش‌سوزی جان خود را از دست دادند.

 

وی گفت: بنده به‌نوبه خود به همه خانواده‌های این افراد فداکار تسلیت عرض می‌کنم و مطمئن باشند که دل تک‌تک ایرانیان نیز همراه آنان داغدار است و ما را در غم خود شریک بدانند.

 

فرماندار لنگرود با بیان اینکه علی‌رغم همه تلاش‌هایی که دولت جمهوری اسلامی برای نجات جان سرنشینان نفت‌کش سانچی انجام داد ولی شرایط خاص آتش‌سوزی و گرمای شدید اجازه کار را به گروه‌های نجات و امداد نداد، تصریح کرد: امیدواریم تجربه این حادثه غم‌انگیز و تلخ عبرتی برای حوادث دیگر باشد.

 

جوادپور افزود: حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی هستند ولی وظیفه‌داریم در حوادث با برنامه‌ریزی درست شرایط را طوری تدبیر و مدیریت کنیم که کمترین تلفات و خسارات را داشته باشم.

 

انتهای پیام/