بخشدار اطاقور گفت: پروژه سردار شهید املاکی در بحث آب‌رسانی در حال تکمیل است و امیدواریم کار اجرایی فاز دوم این پروژه قبل از دهه مبارک فجر آغاز شود و علاوه بر این دودهنه پل در روستای اشیان و پل چنگول در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، شیرزاد روشن امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر ضمن گرامیداشت سالروز رحلت هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.

 

وی گفت: همه ادارات وظیفه‌دارند در خصوص انتقال اندیشه امام راحل فعالیت داشته باشند.

 

بخشدار اطاقور تصریح کرد: امسال هم‌زمان با یوم‌الله نهم دی دشمنان انقلاب تلاش کردند با سو استفاده از گلایه‌مندی مردم در کشور آشوب ایجاد کرده و این اغتشاشات را برجسته کنند که باتدبیر رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور این توطئه خنثی شد و مردم هم با حضور در ۱۳ و ۱۷ دی‌ماه مقابل این فتنه اسراییلی – آمریکایی ایستادگی کردند.

 

روشن ‌بیان کرد: اگر مشکلی وجود دارد باید از طریق اداری حل شود ولی همه تلاش مسئولان باید در جهت رفع مشکلات مردم باشد و دامن زدن به اختلافات هم به ضرر نظام خواهد بود، اگر فسادی وجود دارد نباید برای مردم مطرح شود و باید با این فساد در محیط اداری برخورد شود.

 

وی تأکید کرد: مطرح کردن مفاسد در رسانه‌ها مشکلی از مردم حل نخواهد کرد و امروز باید بحث وحدت مورد تأکید باشد.

 

بخشدار اطاقور بر مردمی برگزار کردن برنامه‌های دهه فجر تأکید کرد و افزود: وقتی مردم در برنامه‌ها مشارکت داشته باشند در اجرای کار هم حضور و مشارکت خواهند داشت و به همین دلیل باید نقش مردم را پررنگ کنیم تا دشمنان بفهمند که مردم همچنان پشتیبان ولایت‌فقیه و انقلاب هستند.

 

روشن با اشاره به عملکرد دولت در بخش اطاقور تصریح کرد: در سال ۹۳ تعداد ۱۹ روستا، در سال ۹۴ و ۹۵ حدود ۴۰ روستای اطاقور گازرسانی شدند و در سال ۹۶ مقرر شد در قالب دو خوشه گازرسانی مابقی روستاها به پیمانکار واگذار شد اما پیمانکار نتوانست به تعهد خودش عمل کند ولی بااین‌وجود اکنون گازرسانی ۱۲ روستا به اتمام رسیده است و تعدادی از روستاها هم‌اکنون در حال گازرسانی و تعدادی در حال واگذاری هستند.

 

وی گفت: پروژه سردار شهید املاکی در بحث آب‌رسانی در حال تکمیل است و امیدواریم کار اجرایی فاز دوم این پروژه قبل از دهه مبارک فجر آغاز شود و علاوه بر این دودهنه پل در روستای اشیان و پل چنگول در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

 

بخشدار اطاقور درباره برق‌رسانی به روستاهای اطاقور افزود: پروژه‌هایی در حوزه برق‌رسانی در دهه فجر افتتاح خواهد شد و پروژه‌هایی از کمیته امداد و سپاه پاسداران و مسکن محرومین به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : ابوالفضل شکری